Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 18 a lányom most 3. os k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 a lányom most 3. os k. iskolában.5 éves a suliApja végrehajt. Végzés után végre fizeti a gy. Tartást rossz a viszonya a lányommal. ő feketén maszekolgat. Feleségén élősködik és egy 10 éves lányuk van.18 évet ha betölti Megteheti, hogy nem fizet?

Figyelt kérdés

#18 év után #gyerektartás nemfizetés
2014. aug. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy érettségiig muszáj fizetnie.
2014. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem teheti meg.
2014. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hallottam hogy van rokontartás..erre változik át a gy.tartás ha a gyermek betöltötte a 18.-at de még nappalin tanul....és az apa hivatkozhat arra, hogy mivel rossz a viszonyuk nem fizet tovább. a lányom jó tanuló, külker főiskolára készül.
2014. aug. 24. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A lányod nappali tagozatos középiskolás. Érettségiig jár a gyerektartás.
2014. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez a rokontartás?
2014. aug. 24. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Négyszer olvastam el a kérdést és alig értem írd le normálisan mit akarsz?
2014. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 most lesz novemberben a lányom és még két év múlva fog érettségizni mert 5 éves a külker szak a szakközépben.az apja nem fizetett gy.tartást ezért végrehajtást jegyeztettem be a házára, erre most fizeti az anno 10 éve megállapított 13000 ft-t. most azzal fenyegetőzik, ha 18 lesz a lányom, nem fizet tovább mert nagykorú lett. szerinte 18 éves kor után rokontartásra változik a gyerektartás de ő azt nem fizeti majd mert a lányom nem tartja vele a kapcsolatot s állítólag ez feltétel a rokontartáshoz. én úgy tudtam érettségiig fizetnie kell, de ő szerinte nem.
2014. aug. 24. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmész egy bírósági tanácsadásra. Általában egy héten egyszer van. Előadod a mostani helyzetet . valószínűleg ajánlani fogják, hogy adj be új tartásra keresetet. Ott meg fogják mondani, a drága apuka meddig kénytelen fizetni.
2014. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!