Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden az elettarsamnak marad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden az elettarsamnak marad?

Figyelt kérdés

19 eves voltam mikor megismertem a parom. Egy ev utan koltozztem hozza, a nagymamatol orokolt egy lakast. Minden nagyon szep volt es harom evre ra jott az elso majd ket ev mulva a masodik gyerek.

Harom ev munkaviszonyom volt az elso gyerek elott de a masodik baba miatt nem mentem vissza dolgozzni es most mar (masfel eves a kisebbik) nem is tudnek mert a ceg megszunt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a masodik baba szuletese utan, mindennap rosszabb. Napjaban 5szor mondja hogy menjek el, csak epp nincs hova menjek. Sporolt penzem nincs , ami volt az az elmult masfel evben felelttem mert o csak a rezsit fizette es a gyerekeknek szinte mindent en vettem mert tudta hogy van penzem.

Az igaz, hogy a lakasra nem koltottem semmit de az en fizetesemet is kette kesobb negyen eltuk fel, mig o sporolgatott autora es egyebb dolgokra. Nem vagyunk hazassok. Nekem a ruhaim es a ket gyerkem van es kesz?Nem jar semmi?

Alberletett kerestem de mikor meghalljak hogy 2 pici gyerekkel egyedul vagyok nem adjak ki ( hazudttam mar mindnt, de meg igy sem sikerult)

Szuleimhez nem mehetek videken elnek es hat a gyerekeket olyan korulmenyek koze nem vihetem.


2014. szept. 8. 11:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Na bumm ha most ép xy-né lenne az örökölt lakáshoz akkor sem lenne köze.hagyjátok már ezzel a házassággal a papírral.Kicsi sziíem,te meg ha mész almólj ki mindent abból a lakásból ami mozditható oszt b..gassa kocsiját meg a házát.Végül is etetted eddig nem?üres kézzel ne már elmenj.
2014. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

11, jól van, oszd az okos tanácsaid, aztán lopásért simán feljelentheti a pasi.


Mennyi idióta jár ide, nem semmi....

2014. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

9es

Az elmult masfel evben nem igazan vasarolt semmit, mert tudta hogy van penzem es nem ehezyettnem a gyerekeim.

2014. szept. 8. 15:23
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

szerezz új pasit és költözz oda!

ez a módi nálad, nem?

2014. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezőnek akkor sem járna semmivel sem több ha házasok lennének. A férj hazásság előtti vagyona mindig különvagyona,illetve örökség még házasság alatt is különvagyon. Azért kérdező nekem elég hihetetlen, hogy te gyes alatt ami alatt 24 ezret kerestél mindent te fizettél.
2014. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasok lennének akkor járna a kérdezőnek a férj által (a házasság alatt) gyűjtögetett pénz fele.
2014. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

Mindazoknak hagy gratuláljak, akik ilyen "mély empátiával" reagálnak arra, ha két, teljesen ártatlan kisgyerek ilyen helyzetbe kerül.

Döbbenet... :-((

2014. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Keresel munkát, a gyerekeket bölcsibe/óvodába adod, aztán pedig keresel albérletet, az élettársadtól meg kéred a gyerektartást.
2014. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

# 17/18


Senkinek nem fognak azért lakást adni mert van két gyereke. Egyébként azok apához is kerülhetnek akik tud lakhatást biztosítani.

2014. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
" Sporolt penzem nincs , ami volt az az elmult masfel evben felelttem " hm, ez érdekes mondat. Honnan lett neked annyi spórolt pénzed, ami kitartott másfél évig?
2014. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!