Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Olyan anyukákhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan anyukákhoz szól a kérdésem, akik (mindegy, hogy volt-e házasság, vagy nem) a gyerekük apjától külön mentek, amikor még nagyon pici volt a gyerek. Találtatok olyan férfit, akinek "gyerekkel együtt" kellettetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
6 hónapos a babánk.Nagyon rossz a kapcsolatunk,és ha nem lenne a gyerek, biztos,hogy nem lennénk együtt, én már nem szeretem őt, de ő szeret engem. Már nagyon fontolgatom,hogy megkérem, költözzön el, és legyen vége (tavaly már szakitottunk 1 hónapra, és mikor megtudtam hogy terhes vagyok,akkor azt súgta valami,hogy próbáljam meg vele). Persze nem működik..miért is működne,ha egyszer már nem működött. Nem is vagyunk egymáshoz valók. Viszont nagyon félek, hogy nem fogok senkinek sem kelleni, mert már egy másik férfitől van gyerekem. Emiatt gátlásos vagyok, az önbizalmam a béka segge alatt, nem vagyok magabiztos se (pedig nem vagyok bányarém), de akkora fék van bennem a gyerek miatt, és mindig az van bennem , hogy így senkinek se fogok kelleni. Érdekelne, hogy voltatok-e hasonló helyzetben, és hogy volt a történet, hogy találtatok-e értelmes férfit, aki el is fogadta,hogy mástól van gyereketek?
2014. szept. 23. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
7 éves volt, mikor elváltunk. Még azon év végén találkoztam valakivel, aki maximálisan elfogadta a lányomat és apja helyett apja. A sajátja nem foglalkozik vele. Azóta van közös gyerek is, teljesen normális családként működünk. Volt olyan rokona (!), aki azt hitte, hogy a lányom is az ő gyereke.:)
2014. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

"nem fogok senkinek sem kelleni"

biztos, hogy fogsz "kelleni ", de az egyáltalán nem biztos hogy még egy olyat találsz a világon, aki SZERET téged (és még bónuszként a gyereked apja is).

2014. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom gyereke 5 éves volt, az ényém 6 amikor mi összejöttünk, az elején tisztáztuk, hogy mindketten csak csomagban vagyunk kaphatóak és bár voltak/vannak időszakok amikor igen igyekeztek a csajok a bolondokházába juttatni minket, sosem merült fel, hogy emiatt szétmennénk.
2014. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%
Ugyanebben a cipőben jártam, csak az én babám akkor 3 hónapos volt. A lehető legjobb döntést hoztam. :-D Nagyon sokat tanultam magamról és arról mire vagyok képes, megtanultam egyedül élni és úgy is boldognak lenni. Aztán 2 éve megismertem a Társam, aki a lehető legjobb és imádom. Mára már a felesége vagyok, a kislányom 4 éves, imádja és Őt tekinti Apának (a másik tojik rá). Úton a kistesó, építkezünk és nagyon Boldogok vagyunk. Csak azt tudom tanácsolni, ha nem vagy boldog lépj ki a kapcsolatból, mert különben a boldogtalanság felemészt. A gyermeknek sem jó a kiegyensúlyozatlan szülői háttér. Létezik olyan ezen a földön akinek Te leszel az aki a mindent jelenti, tudom most még ez szentimentálisan és hihetetlenül hangzik de hinned kell benne. Felemelő lesz amikor lerakod magadról ezt a nyomást! :-) Sok erőt kívánok neked! :-)
2014. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Létezik olyan ezen a földön akinek Te leszel az aki a mindent jelenti"

Bocs, hogy beleszólok a lelkendezésedbe, de ez a MOSTANI FÉRJE, gyereke apja, akit kukázni készül.

2014. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez típus függő

ha a párod előtt is könnyen találtál valakit, akkor később is könnyen fogsz


tekintve, hogy pl bnőm ilyen és képes volt 5 gyerek mellett is bepasizni!

más meg olyan életet él mint egy öreg özvegyasszony

2014. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A párom exéről tudok nyilatkozni. A gyerek 2 éves volt, mikor szétmentek, a nő már akkor is régóta félrejárt, a párom ezt tudta is, nem is voltak együtt, csak a gyerek miatt élt még velük egy darabig. Később elköltözött, otthagyott mindent (lakás, autó). A nő egyből hivatalossá tette az egyik kapcsolatát (de nem az egyetlent), 5 hónap múlva terhes lett, most volt az esküvőjük nyáron. Bár tény, hogy a nő bombajól nézett ki az első gyerek születése után, megtehette, hogy minden ujjára talált férfit. A második gyerek és a 3. X után ez már nem mondható el róla, nyilván nem véletlenül házasodott meg... Azt nem tudjuk, azóta is vannak-e viszonyai, mert a párom egyáltalán nem beszél már vele, csak néhány szót, hogy mikor hozza el a gyereket, és mikor viszi vissza.
2014. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy a pasi szereti, ha ö nem szereti a pasit, ugysem lehet boldog...nincs annàl rosszabb, mint amikor ott van valaki, aki szeret téged, te meg a pokolba kivànod.
2014. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs még gyerekem de abban biztos vagyok, hogy van olyan férfi aki elfogad egy gyerekkel, és abban is biztos vagyok, hogy neked is lenne társad ha egyedül élnél. Különben meg butaság lenne "csak emiatt" a félelmed miatt ülni egy boldogtalan kapcsolatban. Minden vég valaminek a kezdete.
2014. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem épp hogy megszületett a lányom, amikor a férjem lelépett. Ez jó pár évvel ezelőtt történt. Lassan négy éve egy nagyon jó párkapcsolatban élek, kiegyensúlyozott az életünk, pedig három gyerek ugrál körülöttünk. Én ugyanúgy elfogadtam, hogy mástól van gyermeke, mint ahogy ő is elfogadta, hogy mástól van gyerekem. A kicsit (6 éves) rendszeresen a sajátjának hiszik :)
2014. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!