Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tehetek az ellen valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek az ellen valamit, hogy az 5 éves kislányomat a volt férjem a 2hetente történő láthatások alkalmával rendszeresen mindenfajta rockkoncertekre viszi (Ossián, Kárpátia, . Hasonlók, bárhol az országban?

Figyelt kérdés
A gyermek éjszakázik, nem piheni ki magát, neki nem való dalszövegeket énekel (melyeket persze nem ért), éjszaka autóban alszik hazafele, és még hadd ne soroljam.

2014. okt. 11. 21:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

Mekkora arc a férjed :D Bár a felsorolt együttesek szerintem is szemét kategória, de maga a rockkoncert az jó lenne:)


A lányotok mit szól, ő szeret menni? Ha igen, szerintem semmi baj, amennyiben nem fogyaszt alkoholt az édesapa az eseményeken és nem túl későn érnek haza.

2014. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Legalább embert nevel a lányából, ez dicséretes.
2014. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg a bíróságot... biztos hogy ez nem normális.. (6 éves kislány édesanyja).
2014. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Legalàbb nem a hulladék Biebert hallgatja. Késõbb úgyse szabhatod meg mit hallgasson. Ha meg nem tetszene neki egetverõ hisztit csapna, hidd el nem vinné.
2014. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Ha időben hozza viszi, semmit nem tehetsz az ő felelős érte amíg vele van a gyerek. Nem köteles azt sem bejelenteni mikor hová viszi az országban. Ha viszont iskolás lesz és ez a tanulás rovására megy, bejelentéssel élhetsz a gyámhivatalban.
2014. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
8%
probald megbeszelni az apukaval! szerintem ez nagyon nem normalis dolog!!!ha nem lehet vele ertelmesen beszelni kerdezd meg vmi tanavdadoban esetleg ugyvedtol. en arra biztatlak, hogy ne hagyd a kislanyodat ilyen helyekre vinni. sajnalom es remelem lesz valami megoldas az ugyben!
2014. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem akik azt írták hogy hú de nagy arc meg nem gáz, azoknak nincs gyereke.


Igen is gáz!

Gondolkozzatok már emberek!!!!!

A kislány 5, az az öt éves! Nem autóban kellene aludnia....ha apu nem bír otthon maradni vele társasozni,akkor ne is vigye el!

Eszem megáll, hogy vannak olyanok akik szerint ez normális dolog!

Kérj segítséget a gyámügytol!

Vagy a jogiforum.hu-n is segítenek neked!

2014. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, nem minden alkalommal viszi. Én is vittem lányomat 5 èvesen rockkoncertre, most 13, semmi baja.
2014. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
60%
6-os vagyok es melysegesen fel vagyok haborodva! azok az emberek akik szerint ez jofejseg h egy ilyen pici kislanyt ejjel koncertekre cipeljen az apja, az beteg! kezelje magat! ebben semmi normalis nincs! 2 kisgyermek edesanyja vagyok, akik este 8-kor az agyukban alszanak! le lehet pontozni...beteg vilagban elunk sajnos!
2014. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Metálzenét hallgató anyuka vagyok. Két gyerekem van, a nagyobbik éppen ötéves. Soha nem jutna eszembe koncertre vinni (bár én is kb évente egyszer megyek), nem neki való. Ha tini lesz, és menni akar, majd beszélünk róla.
2014. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!