Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire gyakori, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy az elvált 30 alatti nők letagadják a gyereküket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Egy nő, aki valóban nő, az sosem tudja a gyermekét letagadni, hanem már szinte egy kapcsolat kialakulásának indulásakot ő maga említí meg. De letagadni sosem tudja. Aki tudja, az nem nő, nem anya-és sosem lesz az.
2014. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg. Ha csak 1 hancurt akar a ferfival es ugy iteli meg hogy igy konnyebben all kotelnek az illeto akkor szerintem siman. Viszont ha hosszabb tavon gondolkozik es van 1 csepp esze akkor nem, mert ezzel csak maga alatt vagja a fat.
2014. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 H_Vivien ***** válasza:
64%
Ha csak egy hancúrt akar, akkor meg nem tök mindegy, hogy van gyereke. Amúgy NEM. Egy anya sosem tagadja le a gyerekét. Minden mást letagadhat, de a gyerekét soha. Legalábbis, ha magamból induok ki. Nincs az a férfi, aki miatt a számra venném, hogy nincs gyerekem! Soha, és ezesetben nyugodtan mondhatom, hogy SOHA!!!
2014. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Vegyel egy mely levegot Vivien. Vannak nok akik penzert is eladjak a gyerekuket, sot vannak akik miutan megszulik bedobjak a kukaba. Ha ez neked uj akkor bocs a sokk miatt..
2014. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Van ilyen is,Digo, de ritka. Nagyon ritka. A kérdés az volt, mennyire gyakori.
2014. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi a ritka? Az olyan no aki letagadja a gyereket ha egy 1 ejszakas kalandrol van szo? Nem is tudtam hogy van errol statisztika!
2014. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 H_Vivien ***** válasza:
67%
Vettem nagy levegőt Digo, nem okoztál sokkot, ha hiszed, ha nem, nyitott szemmel járok a világban, tudom mik vannak. Igazad van, újra fogalmazom a válaszom. Egy ANYA, sosem tagadja le a gyerekét, egy "nő" nem tudom. De az a nő, aki letagadja a gyerekét az NEM anya. Igaz, a kérdés is a nőkre vonatkozott :)
2014. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 cicwarek válasza:
72%
Ha bevallja, esélytelen. Letagadja, és legalább tud ismerkedni, mielőtt úgyis kiderül. Talán a szerelmes pasi elfogadja így is.
2014. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nagyon sok olyan no is szul gyereket akikre egy kutyat nem biznek ra.
2014. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!