Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet újra kezdeni ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra kezdeni ennyi idő után?

Figyelt kérdés

4 éve elváltunk,16 év és 3 gyerek mellett megcsalás miatt.Ő nem akart elválni,de én kiakartam lépni a megaláztatásból.Bár sosem tagadtam,hogy nem érzelem mentesen léptem ki.

Azóta ő együtt él azzal a másikkal, és közben született közös gyerekük is,bár elmondása szerint ő nem akarta,de későn közölték vele a tényeket.

Nekem is volt másik párom,de az a kapcsolat véget ért.

Jó a kapcsolatunk a volt férjemmel,tudunk kulturáltan beszélgetni egymással.

Láthatóan ő sem érzi jól magát a jelenlegi életében.

Megfordult a fejemben,mi lenne,ha?

Az elmúlt években nagyon sokat változtunk. Átértékelődtünk.Tudom,hogy én mit hibáztam a házasság idején,hogy egyáltalán más után ment.

Nem tudom,hogy tudhatnám meg,ő mit gondol azóta,hogy én egyedül vagyok.Lépne-e,ha tudná,lenne második esély? Vagy inkább hagyjam az egészet?

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2014. nov. 12. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérlek, olvasd végig, mielőtt lepontozol. :)


Derítsd ki, hajlandó lenne-e megcsalni veled a mostani párját. Ha igen, felejtős. Ha csak nyílt, korrekt keretek között hajlandó újrakezdeni, akkor meg lehet gondolni.

2014. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

sztem kérd meg egy fiú ismerősödet,haverját, h puhatolozzon nála. a férfiak szívesebben beszélnek a nőügyeinek egy másik férfitársuknak.


lehet van esély,ha ő nem is akarta ezt a gyereket,csak azért jött össze a csajjal,mert miért legyen egyedül,ha te ú is kidobtad,mást választottál.

az akkor nem igazi szerelem,de köztetek még mindig meg van akkor a vonzodás..

2014. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy probat mindenkepp megerne, max. ha. tenyleg nem mukodik, legalabb biztosra tudjatok, hogy nincs ertelme. Ez meg mindig jobb , mint evekig vagyakozni,meg gondolkodni, hogy " mi lenne ha?"

Viszont ezt a 'nem akartam kozos gyereket', dumat nem vennem be, de te tudod. Nagyon nehez idoszak lenne, ujra felepiteni a kapcsolatot, min. megbizni benne, de semmi nem lehetetlen. En azert szurkolok nektek!:)

2014. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
előzőnek teljesen igaza van. Neked ha most nincs barátod,amug sincs vesztenivalód. Ő meg eldönti kit v
2014. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi 20+ ev utan kezduk ujra egyutt

Megerte es sokat valtozunk nem csak jo iranyba

az exek kozos es nem kozos gyerekek nem tettek konnyuve.

Nalunk nem megcsalas volt hanem a kozos celok elterese a valook.

2014. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Újrakezdeni csak úgy érdemes, ha mindketten akarjátok és tiszta, őszinte érzelmeket tápláltok egymás iránt. Na már most ő jelenleg egy másik nővel él és gyereket nevel. Nekem nem úgy tűnik, hogy bármit is táplál irántad. Az hogy jó kapcsolatban maradtatok inkább alap, nem kéne egyéb dolgokat mögé látni. Más lenne a helyzet ha elköltözött volna attól a nőtől és facér férfiként elkezdett volna udvarolni neked, de erről szó sincs.

Neked azt mondta nem akarta a gyereket. No persze. Meg a nőt se akarta amikor téged vele megcsalt... A helyedben másik pasi után néznék.

2014. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ami elmúlt az már elmúlt. Ha veled kibékülne, akkor mindig ott lenne a kétely hogy a mostani párjával is kibékülhet bármikor, ugyanis a gyerek miatt tartani fogja a kapcsolatot vele.
2014. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A felhasználó ***** válasza:
Újra lehet, csak nem vele. Aki egyszer megcsal az többször is meg fog.
2014. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugye nem akarsz ugyanaz a szemet no lenni aki elveszi egy csaladbol az apat?

Gondolj bele te ugyanazt tenned az uj kapcsolattal mint a masik no a tieddel

Ne sulyedj le erre a szintre.

Hagyd az exed elni az uj csaladjaban.

Mi voltunk azok akik 20+ ev utan ujrakezduk DE mi mindketten szabadok voltunk az ujrakezdes elott is mar evek ota.

Nem dultunk fel csaladokat a sajat onzosegunk miatt.

2014. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket.

Eszem ágában sincs feldúlni senki életét. Sőt,pont a gyerek ami gátol ebben. Tudom,én min mentem keresztül abban az időben. A kérdésem igazából csak arra irányult,ha most ő úgy most gondolná,vissza jönne,akkor lenne-e esélyünk.

Látom,hogy megbánta. Ez látszik a viselkedéséből,és ez nem naivitás.

Mikor pl a bíróságon kimondták a válást,könnyes szemmel kérdezte,hogy nem bántam meg?

Tudom,hogy az elmúlt években sokat változtunk,de tudom én is....nem fogok annak a nőnek a szintjére süllyedni.

(Viszont ha más szögből nézem,itt is van három gyereke.És a múlt. Az első szerelem volt mindkettőnknek. Gyerekek-ház-autó-és az együtt töltött küzdelmes évek.)

2014. nov. 19. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!