Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki az, aki "tanult" a válásábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki "tanult" a válásából annyiban, hogy az új kapcsolatában, új házasságában már nem követte el ugyanazokat a hibákat? Ez hogyan történt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy aki utólag belátta, hogy mit hibázott, ami a válásához vezetett, ezt a hibát utóbb ki tudta-e zárni az új kapcsolatában.

2015. jan. 11. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
az eluralkodó unalomból mit lehet tnulni?
2015. jan. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én tanultam belőle: Soha többet nem költözöm össze nővel és soha nem házasodom meg.
2015. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is tanultam belőle. Soha többé nem szorítom magam háttérbe a békesség kedvéért,soha többet nem teszek olyan dolgot amit nem akarok,a békesség kedvéért.Ha valami bánt kimondom,nem rágódom rajta,és ezt várom a partneremtől is.Nem engedek a duzzogásnak.
2015. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-nek igaza van,én is ezt tanultam. Soha egy pasi sem költözhet ide és no házasság! Tudod a vicc: Minek vegyek meg egy kis kolbászért egy egész disznót! :P :D
2015. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt amit a 3as valaszolo. Es azt, hogy csak olyan ferfivel cuccolok ossze a jovoben akinek van annyi jovedelme hogy fedezze a szamlak felet es a sajat ellatasat. Nekem nem kell a penze de elegem van abbol hogy mindig egy csoro ingyenelot fogok ki, aki kistafirungozva lep ki a kapcsolatbol amibe o semmit se fektetett.
2015. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is arra jutottam mint a 3-mas válaszoló. :)
2015. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem nősűlök többé.Senkire nem íratok semmit.Ha menni akar menjen,annyival,amennyit hozott.
2015. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt, mint a 3-as válaszoló, annyival kiegészítve, hogy nem engedek az érzelmi zsarolásnak se. Valamint még egy valami: nem hagynám ott mégegyszer a fél házat csak azért, hogy szabaduljak mihamarabb.
2015. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak az olyan embert lehet érzelmileg zsarolni,aki túl gyenge ahhoz,hogy megvédje a saját érzelmeit/elveit.

Hihetetlen,de ez nem a "zsaroló" hibája,még ha annak is tűnik.

A kezdetben rajongás,szerelem az érzelmileg gyengébb részéről a szerelem elmúltával(mert az elmúlik mindenkinél) átalakul függőséggé. A függő személy úgy érzi,hogy kalitkába zárták,elnyomták,és mindenképp szabadulni akar. Az érzelmileg erősebb fél ezt megcsalásnak,csalódottságnak érzi.

Ezért van az,hogy a kapcsolatok túlnyomó részét a nők szakítják meg,mert ők érzelmileg gyengébbek a férfiaknál.

2015. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van, és az ember jobb esetben mindig tanul. Én korábbán mindig elvártam, hogy milyen legyen a másik, hogy viselkedjen, mit tegyen, mit ne tegyen, elvártam, hogy azt szeresse, akarja mindig amit én is.

A volt nejem, meg szintén elvárta, hogy milyen legyek, kiket kedveljek.... Hiába mindketten meg akartunk felelni a másiknak, halott volt a kapcsolat, habár kívülről jöl passzoltunk, de olyannyira különböztünk, hogy csoda, hogy egyáltalán összeházasodtunk így utólag. Hiába változtattunk magunkon a másik kedvéért, belül ott volt, hogy ez nem én vagyok. Felesleges időpazarlás volt az egész, az új kapcsolatomnak az volt az alap szempontja, hogy olyan legyen akit el tudok fogadni olyannak amilyen, az meg külön jó, hogy engem is elfogad olyannak amilyen vagyok. Nem kell megjátszani magunkat, és ez összehasonlíthatlan a korábbival. Nincs aza hülye féltékenykedés, meg ha te is akkor énis, illetve ha én se akkor te se.

2015. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!