Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az ügyvédek miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ügyvédek miért mondják, hogy akkor lehet gyerekelhelyezési pert nyerni az anyával szemben, ha az alkoholista, vagy prostituált vagy narkós?

Figyelt kérdés

Itt ilyenekről szó nincs:

[link]



2015. jan. 12. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
A bátyámék pere most zárult. Az anya egyik sem volt, mégis a bátyámnak ítélték, mert anya dobbantott a gyermek megszokott lakhelyéről és a bíróság nem engedte hogy idegen családhoz menjen (volt felesége új pasiaj és annak szülei). A gyerek érdekeit nézik.
2015. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert pénzt akarnak keresni. Nem lehet elítélni őket érte. Tájékozottnak kell lenni a jogi kérdésekben. Én a válásomkor magamat képviseltem. Feleségem ügyvédje a helyi ügyvédi kamara elnöke volt. Mit gondolsz ki nyert?
2015. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert egyéb esetben a bíróság elsődlegesen az anyának ítéli oda mindig a gyermeket, mivel ha csak az nem ilyen életet él, ahogy írtad is példákban, egy gyermeknek az anya mellett van helye, hisz ő szülte, neki volt bensőségesebb kapcsolata a gyermekével. Szerintük, mármint a legtöbb bíróság szerint a gyakorlatban. Mielőtt ezért a kijelentésért nekem rontanátok, ezért hangsúlyozom, h nem az én véleményem.
2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
26%
3-as, te szülted? Én meg legyártottam!
2015. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tehát a 9 hónap fontosabb, mint az, hogy miként viseli gondját a szülő 7 évig? (7 éves a gyerek)
2015. jan. 12. 20:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen ügyekben nagyon él a régmúlt, a hagyomány és az ilyen ügyeket többnyire női bírók tárgyalják.
2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pénzt akarnak keresni?


Ezt nem értem.

Ha én ügyvéd lennék, akkor pont, hogy az sugalnám, hogy van esélye nyerni, hisz akkor fog megbízni az üggyel!

2015. jan. 12. 20:07
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért ítélték nekem a 4 éves gyereket, mert apuka megpróbálta megerőszakolni, vascsővel ütöttem le róla, és a fürdőbe zárkózva a gyerekkel vártuk a rendőröket.
2015. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elterjedtebb az, hogy az apa lelép, vagy nem foglalkozik a gyerekkel. a mi családunkban pont az ellenkezőjéről volt példa, az anya lazán kilopta a gyerekeit és lelépett magukra hagyva a kiskorú gyerekeit.

minden család más és más, szerintem se az a 9 hónap számít, hanem utána hogy melyik fél foglalkozik a gyerekkel, melyik az akinél jobb sora lenne.

de ez csak az én véleményem.

2015. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Én ügyvéd vagyok, és nem mondok ilyet!

A szülők egyenlő esélyekkel indulnak, a kérdés pedig az, összességében hol jobb a gyereknek.

A szülő nemének ehhez semmi köze.

2015. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!