Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 gyerek es 11 év hazasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek es 11 év hazasság után egyik naprol masiknapra ha el akar vallni egyik fél, ók nélkül hogy tudnatok eyt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Valni akar csupan ennyi a valasz hogy uj eleted akar. Hozza teszem rendes eletunk van nem vagyuk gazdagok de nem elunk rosszul sajat autoja van, nyaralasra is jut meg edzeni, tancolni, bulizni is megy ha kedve van.

2015. jan. 16. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

nem ok nélkül van..valami tuti nem stimmelt


elgondolkodnék, hogy mi volt ez..


és próbálnám felülvizsgálni az egész kapcsolatot, hogy hol jutottunk odáig, hogy (az én esetemben) a férjem nem a problémáit, hane a végső döntését közli csak így, úgy, hogy lhetőséget sem ad a javításra…tehát megnézném mi az az ok, ami egy ekkora drasztikus lépésre ösztönözte..

aztán ha rájövök, akkor még talán van esély a kapcsolatmentésre, ha nincs, akkor fájó szívvel továbblépnék

2015. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

A kutya is jó dolgában vész meg, azt mondják.

Tenni nem lehet semmit, visszatartani nem lehet, megérteni nem lehet.

Feldolgozásban segíthet, ha arra gondolsz, milyen szép laposkúszásban fog visszasomfordálni.

2015. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, h egy másik kapcsolat reményében teszi ezt?
2015. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Biztosan nem ok nélkül.

Talán neki nem elég annyi, hogy jól éltek, van saját autótok, jártok nyaralni, hanem érzelmekre is vágyik, ami köztetek már nincs meg.

2015. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Abban a tévhitben él egy középkorú férfi, hogy csak úgy, egy új életet lehet kezdeni? Óriási pofára esés vár rá. Engedd el. A létesültek ok-okozati láncolatban élik a világukat. Ezt a láncot levetni nem egyszerű, a szabadságot elérni nehéz, és úgy, hogy megtagadjuk az eddigi tetteinket (család alapítás, párválasztás, gyereknevelés), úgy lehetetlen A legjobban Buddha tanításai közt lehet megérteni, hogyan lehet. Nagyon keveseknek sikerül) Ha gondolod, hogy jól esne, írj privt. -anonimanna-
2015. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
15 eve ismerunk egymast, elottem volt valakije akivel szakitott. Kpacsolatunk elejen voltak problemak, elso gyerek utan is de utana jott meg 2 gyerek. Meg nem regiben azt beszelgettunk hogy iden hova erdemes menni, meg szóba kerult nagyobb haz vasarlasa amit O hozta fel en pedig tamogattam az otletett. Autojat nem regen csereltunk sokkal jobb markaju mas autoval.En jovodelmem kozos szamlan landol soha nem kerdezem mit, miert megvette.Egyetlen dolog az hogy Volt egy REGI ISMEROSE AKI ELVALT ES nyaron talalkoztak vele tobbszor es hirtelen eltunt az ismerose amikor kerdeztem hogy mivan vele azt mondta elvan dolgozik Budapesten egy cegnel.
2015. jan. 16. 10:19
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kapuzárási pánik. Férfiklimax. Nem lehet vele mit tenni, van, aki ilyenkor úgy megőrül, hogy lealázza magát kutyába, van, akinél meg elő se jön.
2015. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsanatot kerek Illeto egy Nö nem ferfi.
2015. jan. 16. 10:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

6


de itt is csak az anyagiakat emlegeted…. mi ahelyzet a kapcsolatotokkal?

2015. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom a kérdésben a szereposztást, de gyanítom, hogy inkább a kérdező a férfi, és aki válni akar, az a nő...
2015. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!