Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mitt tegyek? 15-éve váltam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aelister kérdése:

Mitt tegyek? 15-éve váltam el az imádott feleségemtől én a mai napig szeretem. Semmi féle kapcsolat nem volt kösztünk.

Figyelt kérdés

Aban az évben már a terhessége vége felé járt nem töllem.

Ki mit tenne ha egyátalán elfogadná,hogy anyagilag tudja segítteni mert van bőven pénze.

Vannak gyerekei,de nem tudom,hogy,hogy élnek és kivel.


2015. jún. 4. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

- Mas gyerekevel volt terhes, tehat felrek.rt

- Valoszinuleg csaladja van azota, aminek te nem vagy resze, mert elvaltatok

- 15 eve nem is lattad

- ... es ezek utan idejossz vinnyogni?


Menj orvoshoz (pszichiater), mert nem normalis, hogy ennyi ido utan is keptelen vagy elengedni a temat. Ferfi letedre ennyi onbecsulesed van?

2015. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
En megkeresnem s elmondanam neki, hogy mit erzek. Ha hazas akkor lehet nem kavarnek bele az eletebe. Miert valtal el? Mert terhes maradt valaki mastol?
2015. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Igen,én is csak hasonlót tudok mondani,mint az első hozzászóló. Próbálj meg túllépni rajta, főleg 15 év után. Megértem,hogy szereted, de ez már sosem lenne ugyanaz.


Annak is meg volt az oka, hogy mástól lett terhes, aztán elváltatok.. Nem együtt kell lennetek. Te majd találsz valaki mást, ha végre túl teszed magad rajta, a múlton.

Ne ebbe kapaszkodj,hogy mi volt régen. Az már nagyon régen volt!


Ő sem keresett téged ez alatt az idő alatt. Szerinted miért nem?


"Ki mit tenne ha egyátalán elfogadná,hogy anyagilag tudja segítteni mert van bőven pénze."

Ezt nem igazán értem, de ha arra gondolsz, hogy neked van pénzed és így talán visszajönne.. ezt főleg ne akard. Te miattad kellett volna visszajönnie, nem a pénz miatt.

2015. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éve semmi kapcsolat nem volt köztetek, ez csak egy álomvilág, egy illúzió, amibe kapaszkodsz. Semmiképpen nem támogatnám anyagilag. Semmi közöd hozzá, mással él (gondolom), mástól vannak gyerekei.

Annyit megtehetsz, hogy (pénz említése nélkül) megkeresed, és beszélgetsz vele egyszer. Elmondod, hogy még mindig szereted. A többi rajta áll, de ha valaki mással él, akkor lehet, hogy ennyit sem kéne tenned.

Szerintem fordulj pszichológushoz, hogy segítsen feldolgozni, továbblépni.

2015. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nos, keresd meg, és beszélj vele, de 15 éve valószínűleg meg van a saját a élete.
2015. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Tudod, megnéztem korábbi kérdéseidet. Érdekes, hogy most hirtelen elfelejtettél helyesen írni...
2015. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe jut néha valamely exem, de amikor meglátom őket, akár képen, akkor 10-ből 9-szer az ugrik be, hogy "huh, ezt megúsztam" vagy hogy mennyivel jobb a mostani.
2015. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem csak unalmas az életed és bele élted magad egy álom világba, nekem is van egy csomó ilyen lúzer ismerősöm akik egyszer jötek össze a másik nemel aztán egy életen át róla ábrándoznak mert képtelenek a kapcsolat teremtésre
2015. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Az egész dologgal egy gond van, te szeretted, ő meg nem szeretett téged!

Azzal csináltatott magának gyereket, akit szeret.

2015. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!