Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után lehet még igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után lehet még igazi családélményt megélni, hasonlót mint amikor még első házasság két gyerek felállás van, vagy már sose lesz ugyanolyan?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 12:11
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Az első mindenből más, mint a többi. Attól függ, mit értesz családélmény alatt.
2015. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy olyan kerek az egész, senki nem lóg ki belőle, mindenkinek megvan a maga helye, a dolgok sorrendje...
2015. jún. 28. 12:14
 3/5 Interferencia ***** válasza:
Lehet.
2015. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.. ott a két korábbi gyerekem, a volt feleség - attól még jó lehet, de olyan problémák tömegével, ami az első házasságban nincs.
2015. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a második házasságomban élek,együtt neveljük az én két gyerekemet.Az első házasságomban valahogy egyszer sem éltem meg azt az igazi családélményt,inkább olyan volt,mintha lenne az apa,és lennék én a két gyerekkel .Most viszont jó,négyen vagyunk egy "csapat".
2015. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!