Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélye van az apának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van az apának, hogy neki ítéljék a gyerekeket, ha az anyának egy másik nővel lett közben kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire számít ez a bíróságon? Más igazából nem hozható fel az anya ellen.

2015. szept. 21. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
KB semennyire. Gyerek szempontjából teljesen mindegy ki lép félre és kivel.
2015. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétabban fogalmazok: a feleség valószínűleg most jött rá, hogy a saját neméhez (is) vonzódik. Ezt nem vizsgálják? Hogy hogyan hat a gyerekekre?
2015. szept. 21. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, nem hiszem hogy számít. De ezt csak a bíró tudhatja.
2015. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én is konkrétabban fogalmazok:ettől annak a gyereknek kevesebb ideje, pénze, szeretete lesz, mert anyu épp leszbi?

A bíróság a gyerek érdekeit fogja szem előtt tartani, hogy a lakhatasa biztositott e, van e elég jövedelmede az anyukanak, vmint mentálisan kifogásolható e az adott személy.

Az a kutyát nem érdekli, anyukanak milyen a szexuális beálitottsaga, mivel semmilyen irányba nem rontja a gyerekkel való banasmodot.

Kicsit fura is ez a kérdés, szerinted egy anyától el kéne venni a saját gyermekét, csak azért mert homoszexuális? Vagy mire akarsz kilyukadni.

Szerencsére a magyar jogrendszer nem ilyen korlátolt, mint te.

2015. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

4: szerintem arra gondolt, hogy örökbefogadást nem engedélyeznek meleg pároknál. Oké, ott a házasság is hiányosság, de egyéb érvek is vannak ellene. Merthogy az mentálisan befolyásolja a kicsit, ilyen-olyan példát lát, jelen esetben apafigura nélkül kell felnőnie, satöbbi érveket hoznak fel az ellenzők. És szerintem arra kérdezett rá, hogy gyermekelhelyezésnél vajon ezek az elméletek mennyire játszanak szerepet.


De kérdező, sajnos ezen kívül többet nem tudok segíteni. Csak megértem, miért gondolod, hogy ez alapján talán több esélyed van.

2015. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem számít.Ismerősöm leszbikus,és örökbefogadott.Ha nála nem számított,akkor nálatok még úgyse.
2015. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi.

Vagy esetleg meg tudnád ezt cáfolni? Elég régi a kérdés, már biztos megvan a válasz.

2016. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!