Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem mehetek ki dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mehetek ki dolgozni külföldre a gyerekkel? Pláne nem az apához? (láthatási jog, válás, gyt téma, apa külföldi, anya magyar)

Figyelt kérdés

itthon szültem, apja német és kint él

(korábban én is Németo-ban dolgoztam)


nem értek dolgokat

ha a bíróság nekem ítéli a gyereket(anya) és gyt -t is megállapít, az mind sima ügy lenne, amíg itthon vagyok a gyerekkel...


viszont, ha kimennék dolgozni természetes hogy német lakcím és biztosítás kellene ahogy nekem, úgy a gyereknek is, mert viszem magammal..


és itt jönnek a kérdések

egyik:

itt a gyk-n olvastam, hogy a német apuka láthatási jogon nem engedi Mo-ra költöztetni a gyereket, a magyar anya max látogatni tud hazajönni, hazaköltözni már nem teheti a gyerekkel.

ugyanez lépne érvénybe nálam is, ha kimennék hónapokra v évekre..? mert elvégre az apukának joga van beleszólni a gyerek lakcímváltoztatásába..


a másik:

és mi van, ha ráadásul apukához költöznénk? arra az időszakra elvileg(hallomásaim szerint) kérheti, hogy ne fizesse a gyt-t ha a lakhatást állja...de utána ha elköltöznénk tőle, fizetné tovább? vagy új pert kellene indítani?



vagy apuka ilyenekkel csak akkor tud keresztbe tenni, amíg a gyermekelhelyezésről nincs végzés?

tehát ha kimondják, hogy egyedülállóként nevelem a gyereket és gyt-t kapok, akkor ha apukával összeköltözünk, ez érvényét vesztené? a gyt tekintetében még oké, de hogy nem jöhetnénk haza vissza, úgy már nem oké.


és még valami.

Németországban minden támogatást fel tud venni az apa nélkülem a gyerek után? főleg ha nála, vagy az államában laknánk?


amúgy hivatalosan ki igazítja el ilyen kérdésekben az embert? hova tudnék fordulni drága ügyvédeken kívül?


2015. okt. 25. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

nem szaúd arábiában élünk apuka nem mindenható

ezzen az oldalon csak hözöngő balfa'ok férfi imádó szövegét látod köze nincs a vallosághoz

oda költözöl ahova akarsz

a gyt addig jár amíg a gyerek nagykorú nem lesz

a gyerek után járó dolgokat meg csak az tudja felvenni akinél él nevelkedik

2015. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem te a tamogatasokra utazol

A Nemet allam nem szereti a megelhetesi anyukakat nem bizony.

Ha szetmentetek akkor ne koltozzetek ossze

Ha osszekoltoztok termeszetessen enm vagy egyedulallo

Igen az apa mindent fel tud venni ha o tart el es nala laksz

2015. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"a gyerek után járó dolgokat meg csak az tudja felvenni akinél él nevelkedik"


Jelenleg a gyerekkel itthon levő anyukáknak a kint dolgozó férjük simán felvesz minden családit...



"Ha jol ertem te a tamogatasokra utazol "


Nem. én arra lennék kíváncsi hogy apuka arra utazhat e nélkülünk. mert jelenleg ez megy a gyakorlatban, ahogy fentebb kifejtettem most.


"A Nemet allam nem szereti a megelhetesi anyukakat nem bizony. "


Ha kint dolgoznék, természetesen járna nekem is, ez nem megélhetési kérdés, eddig is adóztam kint is.

és jogi oldalról én meg aztán sorolhatnám amúgy a rengeteg erkölcstelen törvényt is...azt, hogy kinek mi tetszik, vagy mi nem tetszik, inkább ne keverjük ide.


"Ha szetmentetek akkor ne koltozzetek ossze"


nem egy egyedülálló él valakivel, mégis egyedülálló...



Ha osszekoltoztok termeszetessen enm vagy egyedulallo

"ez baromság."


"Igen az apa mindent fel tud venni ha o tart el es nala laksz"

ő dehogy tart el.

a lakhatást is csak a gyt fejében engedi.

2015. okt. 28. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

lakbert is gyedbol fizzeti?

Na te aztan szerencsessne valasztotad ki gyereked edesapjat igazi sikerember

2015. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem erről van szó

hanem a törvény mondja ezt ki, hogy lakhatással ki lehet váltani a gyt-t, ergo ha apuka lakhatást biztosít, nem kell gyt-t fizetnie..

2015. okt. 28. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sz a r dolog az apától elszakítani a gyerekét, a gyereket meg az apjától. Ezt gondold újra.
2015. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!