Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálhatok, hogy megnyugo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak nemrégiben, és édesanyám minél messzebb akar menni, így kb 5-6 országnyira költözünk majd. Látom, hogy édesapám nem nagyon örül ennek, hogy ilyen messze leszünk, és engem is bánt, hogy ilyen messze megyünk, ahol még csak látogatni se tud, csak ha repülőre szállok, és úgy jövök oda-vissza.

Az a baj, hogy szomorú vagyok, pedig nem vagyok egy érzelmes típus.

Sírni nem fogok és nem is szoktam, de nagyon nem esik jól, pedig tényleg sokkal jobb életünk lenne ott, de az bánt, hogy édesapám nem lesz ott, és nem akarok úgy elmenni, hogy ne tudjam mi bántja.



2015. nov. 6. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha még iskolás, akkor ilyenkor még az a legkorrektebb megoldás, ha tanév közben ott vagy, egész nyáron viszont itthon.
2015. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Az iskolával nincs gond, a barátokkal is ugyanúgy lennék, mert nyáron szoktunk menni mindenfele, és arra visszajönnék, sőt el is várnák tőlem. :D


Csak hát nagyon fura ez az egész, és az a baj, hogy érzékenyebb vagyok mások érzéseire tekintve, és könnyen átveszem ezeket, ebből kifolyólag érzem, hogy valami nincs rendben.

2015. nov. 6. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettségit feltétlenül várd meg itthon. 16 éves kor felett szabad költözési jog van, anyudnak nincs joga csak úgy elhurcolni. Maradj itthon és költözz apudhoz vagy valamelyik barátnődhöz. Nem vagy anyudhoz láncolva.
2015. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!