Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál, gyermekelhelyezésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál, gyermekelhelyezésnél kérheti az egyik fél a másik fél pszichológiai kivizsgálását?

Figyelt kérdés
Nem szívatni akarom,de szeretném biztonságban tudni a gyerekem.
2015. dec. 29. 07:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérj közös gyermekfelügyeletet. Vagy kérd te a felügyeletet. Ha mar nem tudtok együtt élni legalább ne alázátok meg egymást.
2015. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ennek mi köze a kérdésemhez????

Én kérem a felügyeletet,és szeretnék megbizonyosodni róla,hogy a másik fél nem jelent-e veszélyt a gyerekre.Ennyiről van szó.

2015. dec. 29. 08:22
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

ennyire nem ismered a gyereked apját????



ezt akkor szokás kérni ha megalapozott a gyanú h a másik fél teszem azt lelép a gyerekkel vagy ha korlátozni akarod a másik fél szülői jogait

de h biztonságba tudd????

a másik szülőjénél lesz nem vadidegennél !

2015. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Te ismered őt? Nem? Akkor nem tudom mire alapozod ebben a stílusban a véleményedet.

Tudod aki skizofrén is pl.az nem születésétől kezdve alakul ki,hanem előjöhet akár 30 évesen is.És komoly mentális probléma ami sok mindenre kihat.

Hasonló dolgok vannak nálunk is,bocsánat,de pont nem érdekel a véleményed,mert a gyerekemet akarom biztonságban tudni.Pont történik elég tragédia a világban (apja által ablakon kihajított gyerek,anyától külföldre vitt,megkéselt,megölt...)

Szerinted milyen érzés mikor közlöd,hogy vége,de oda kell hívnod még más embereket is,hogy tuti ne tudjon bántani???

Gondold át ezeket szépen mielőtt ilyen kioktató stílusban nyilatkozol.Szégyeld magad!

2015. dec. 29. 09:24
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

együtt éltél vele, szültél neki gyereket

akkor ismerned is kell valamennyire nemde????


ha ebből a szempontból nézem a kérdést akkor nem látok mást csak rosszindulatot a másik felé


a gyereked másik szülője amíg nem váltatok el addig megvolt a bizalom h jó szülő, most h elválsz így már nem jó szülő ?

2015. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szal komoly indok kell ahhoz h szakvéleményt kérj !!!

komoly indok lehet ha olyan mentális betegsége van ami orvosilag igazolva van már - de akkor kérdés h miért mentél bele a kapcsolatba és szültél gyereket ?

az h most a válás miatt szétzuhant valaki az nem elég nyomos ok rá

az nem indok h biztonságban akarod tudni a gyereket

hiszen a másik szülőjénél lesz ...

2015. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"az nem indok h biztonságban akarod tudni a gyereket

hiszen a másik szülőjénél lesz ..."


Miért ne lenne indok? Ha egy ember ön és közveszélyes akkor az sem indok mert a gyerek van vele? Ne hülyéskedj már!


Ha szakvélemény igazolja,hogy egészséges,és nem veszélyes akkor annyit látja a gyereket amennyit akarja természetesen.Ezt próbálnám valahogy finoman elintézni,de attól tartok nem lehet.Már egyszer fenyegetőzött öngyilkossággal,és több olyan eset is volt,amikor veszélyeztette a gyerek testi épségét (az enyémet is,de az nem fontos most).Kértem már a kapcsolat közepén,hogy forduljon szakemberhez,mert a tünetei alapján szüksége van rá.Megmondtam,hogy támogatom,ott leszek.Nem ment.Párterápiát is szerettem volna,azt sem vállalta be.Nem tudtam rajta segíteni sehogy.

A tünetei alapján pszichopata.Minden egyes tünet leírás jellemző rá.Nem tudom miért bántotok,nyilván rengeteg olyan nő van aki válásnál padlóra akarja küldeni a pasit,én nem ilyen vagyok,de ezt tisztáznom kell valahogy.

2015. dec. 29. 11:29
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

imádom mikor egy laikus diagnózist állít fel ...


am meg ha ott vagy akkor vetesd jegyzőkönyve amit kérsz

és vagy lesz valami vagy nem

bírótól függ h mennyire veszi komolyan ...

önmagától nem fog elmenni és egy pszichopata simán kijátszik egy mezei pszichológust ...

2015. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Szia, szerintem beszélj egy ügyvéddel biztosan tud válaszolni, mert itt a sok hőzöngő f. szfej nem látja át a kérdésedet, valamint választ sem tudnak adni a kérdésedre.

Véleményem szerint biztosan van eltiltó határozat ha veszélyes lehet más testi épségére.

2015. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Nem is akarják átlátni,csak kötekedni...ha azt írnám agyba-főbe vert engem is meg a gyereket is,akkor is én lennék a hibás az ilyenek szerint...

2015. dec. 29. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!