Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a volt férjem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt férjem egy olyan nővel van együtt, aki csak vagyonosodás miatt tart rá igényt, közben pedig kisemmizi a családunkat (a felnőtt gyerekeinket és engem 32 év házasság után) lehet-e bármilyen jogi lépést tenni a nő ellen?

Figyelt kérdés
Egyértelmű,hogy kisemmizni akarja a felnőtt gyermekeinket és engem is. 32 év házasság után nem kaptam semmit. Nem,hogy fele vagyont...
2016. febr. 25. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válás?
2016. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Jaa, hogy már elváltatok :) elsőre nem esett le...

Hát akkor meg kb semmi közöd hozzá... A gyerekeid figyelmét felhívhatod rá, a többihez semmi közöd

2016. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kaptál semmit? Hiszen van miből.
2016. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
78%
Ez a sztori hiànyos, sàntìt valahol...
2016. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy tud kisemmizni, ha már elváltatok. És miért nem kaptál semmit válás után? Ez nagyon fura, gondolom volt közös vagyon, a gyerekeitek meg már felnőttek. Szóval nem értem.
2016. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:

A vagyoni kérdéseket a váláskor kell tisztázni, a nélkül nincs válás, utána meg nincs reklamáció (nagyon extrém helyzetektől eltekintve).

A gyerekeknek nincs joguk a szülő vagyonára, majd csak ha már örökösök lesznek.

2016. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az ugyvedem azt mondta, lehet barmilyen jo apa vki, valas utan mindig az uj no diktal, semmi mas nem szamit! Bontoperes ugyved, husz eves tapasztalattal. Nem tudsz tenni semmit, csak megvarod, mig azt a not is megunja es dobja az ex ferjed.
2016. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezt kifejtenéd bővebben utolsó, hogy miért az új nő diktálna? Csak, mert szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az egyik lezárul, törvény szabályozza és abba hogy tudna beleszólni egy idegen személy? (Szerintem te a kiskorú gyerek tartására gondolsz, de az sem függ az új párkapcsolattól.)
2016. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kerdezo arra gondol, hogy a valas es vagyonmegosztas utan IS szoktak az apak a gyerekeiknek venni kisebb nagyobb dolgokat, utazast es akar lakast, kocsit is!! Annak ellenere, hogy ez nem lenne kotelessege, feleljetne o a penzt, kolthetne az uj no eletvitelere, utazgatasra, kocsikra stb. De jelen esetben-- gondolom errol van szo-- a gyerekekre semmi, csak ami kotelezo, az osszes tobbi megy az uj par kiadasaira, ami lehet luxus is-- ugy hogy a gyerekek csak a kotelezot kapjak. Hat igy diktal az uj no....
2016. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan semmiz ki téged, amikor elváltatok már? :)

Semmi közöd már a vagyonához, akárcsak a felnőtt gyerekeknek sem.


Semmit nem tudsz tenni. Mégis hogyan képzeled, hogy beleavatkozol idegenek életébe? :) Ugyanis már semmi közöd a VOLT férjedhez.

2016. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!