Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az adott helyzetben? Jelenlegi feleségemet zavarja, hogy édesanyám és a volt feleségem tartják a kapcsolatot. Jobban örülne, ha senki a családomból nem "emlékeztetné" / tartaná a kapcsolatot a volt feleségemmel. Attila 32/F

Figyelt kérdés

Korábbi feleségemtől 2 éve váltam el, de ő továbbra is jóban van édesanyámmal.

Arra kér, édesanyám és a volt feleségem szakítsák meg a kapcsolatot.


2016. márc. 1. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az új nej elég sárkány. Nemszabhatja meg anyádnak, hogy kivel beszélhet és kivel nem. Komoly pozícióféltést látok nála.
2016. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha veled nem találkozik, illetve nem ül oda a családi rendezvényekre, hanem tőletek függetlenül ápolják a kapcsolatot, én abban nem látok akkora bajt.

Ennek ellenére én megkérném az anyukámat, hogy lehetőleg ritkítsa meg ezeket, a családi béke miatt.

2016. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Elmondanám anyámnak, és elsősorban arra kérném, hogy ne reklámozza. Ha találkozik vele, akkor hazudjon és mondja azt, hogy egy másik barátnőjével találkozik.


A feleségednek semmi köze ahhoz, hogy anyád kivel tartja a kapcsolatot..

2016. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sem lenne jogos, ha a volt feleséged és te tartanátok a kapcsolatot.
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Attila, a feleséget reakciója, érzései érthetőek.

Hidd el, hogy sok nőt zavarna, csak van, amelyik lenyeli, a te párod meg hangot ad neki.

Ettől függetlenül nyilván ez édesanyád döntése, nincs mit tenni.

2016. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Anyukád is szép sütemény lehet. Tartja a kapcsolatot azzal akitől te elváltál. Én biztos szólnék neki hogy fejezze be.
2016. márc. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem túl szerencsés, ha anyukád tartja a kapcsolatot a volt feleségeddel, de egyetértek azokkal a válaszokkal is, ha jóban vannak, miért ne beszélhetnének? Én is arra szavazok, hogy ne olyan gyakran, és nem kell a feleségednek elmondani feltétlenül. Én is lehet, hogy kiakadnék a felséged helyében és nem azért mert féltékeny lennék, hanem egész egyszerűen zavarna és kész. Mit akar amúgy ennyire az exed anyukádtól? Ennyire imádja, nincs más barátnője? (megjegyzem...ha egy évben 2x beszélnek, az egy dolog..)
2016. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
köze nincs hozzá. de megkérheted, hogy a feleséged előtt ne emlegesse, ne hasonlítsa őt hozzá.
2016. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az exével is beszélek, és semmi gondom :-)

Azt, hogy Anyukával szakítsa meg a kapcsolatot, én biztos nem kérném, max akkor ne beszéljenek róla a mostani feleséged előtt.

2016. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megértem a felesegedet, hasonloan érzek, csak nem mondom senkinek. Mindez ugy nyilvanul meg nalam, hogy ha ok ketten olyan joban vannak, akkor nyilvan az anyos őt kedveli jobban tehat en sem foglalkozom az anyossal. Nem tudja s nem is akarja elengedni, nyilvan nem ert egyet a fiával, s engem kevesbe fogad be... Szoval mindenkeppen legy a jelenlegi feleseged mellett, es ne hagyd, hogy ugy erezze, te is mennyire birod még az exed.. Szerintem a te magatartasod a legfontosabb!
2016. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!