Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok, asszonyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Hogy mondtátok meg a párotoknak, hogy vége, és elköltöztök otthonról?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok, de együtt lakunk - anyósoméknál- és van egy kislányunk. Van egy pár közös dolgunk, de egy csomó mindent én vettem.

Nem tudom hogyan és mikor mondjam meg,hogy szeretnék elköltözni tőle a kislánnyal.


2010. ápr. 7. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
mond meg oszt kész. Ne legyél gyáva!
2010. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Legjobb, ha fölkészülsz alaposan, akislányt elküldöd nagyihoz, vagy ahova lehet, és aztán csöndesen lelépsz, mikor nincs otthon. Vagy már a holmidat korábban darabról darabra elszállítgathatod feltünés nélkül. Aztán utólag lehet csevegni róla, telefonon, vagy skypin. Ne kötelező fölvállani a "nagyjelenetet."
2010. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elvinném a kislányt a szüleimhez pár napra-biztos, ami biztos alapon.Lehet,hogy a kislányt nem engedné el ,mert azt hinné ,hogy így mindketten maradtok.

Ha a kislány már nincs otthon, akkor mondd el neki, hogy nem megy már a dolog kettőtök között.Beszéljétek meg a részleteket : hol fogtok lakni, közös tárgyak,pénz,kislányt hogy látogathatja,stb

2010. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis fel kell vállalni a "nagyjelenetet" Az alattomos dolog ha sunyiban szó nélkül lelép valaki, gerinctelenség. Megérdemel annyit hogy elé állsz , elmondod neki hogy ilyen és olyan okok miatt úgy döntöttél hogy vége és el akarsz költözni. Nyilván jó okod van rá hogy megtedd ezt a lépést. Ha már itt tartotok akkor a párodnak is sejtenie kell hogy valami nincs rendben, nem érheti teljesen váratlanul. Először szerintem költözzetek el és után beszéljétek meg mi legyen a közös dolgokkal illetve ami a tiéd azt vidd el.
2010. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, h neked ez már nem jó, és elmentek. Állj elé, vállald fel, hisz valaha szeretted őt és ennyit megérdemel. Ne szökj el, az gerinctelenség lenne.
2010. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne hallgass vaktában senkire! Ez teljesen emberfüggő, ha a párod kicsinyes és gyenge idegzetű, akkor jobb a mások által "gerinctelennek" nevezett módszer. Ha intelligens és nagyvonalú, akkor viszont valóban megérdemli, hogy személyesen tudasd vele a döntésedet!
2010. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne megmenteni a kapcsolatotokat? A kislányod érdeke ez lenne.De a költözés előtt beszéljétek meg a dolgot,mert csak így tisztességes.És egyezettek meg a gyerekkel kapcsolatos kérdésekben is békésen.
2010. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszéld meg vele, úgy is érzi ő is, hogy nincs rendben minden, szóval nem meglepetésként éri. De jobb, ha tényleg a gyerek nem lesz jelen. Ki tudja, lehet kiabálásba torkollik az egész, és azt a gyereknek nem kell látnia, hogy a szülei ölik egymást.
2010. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először beszélj vele erről. Én biztos ezt tenném (ezt is tettem anno), nem csak úgy bejelenteném, aztán távozás. Elmondanám, hogy mi a problémám a kapcsolattal, hátha lehet rá valami megoldást találni. Ha nem lehet, akkor a "nagy bejelentést" szerintem ne a gyerek jelenlétében tedd meg. Állj elé, és mondd meg, hogy döntöttél, nem tudsz tovább ebben a kapcsolatban létezni, ezért elköltözöl.
2010. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan vezesd ra egy 2-3beszélgetés alatt. Először csak mond el hogy mi nem jó neked, aztán a másik beszélgetésen meg mondd meg, hogy végiggondoltad és úgy döntöttél nem akarod folytatni. Így őt sem sokként fogja érni. Amúgy jó, hogy itt sokat írják, hogy elsőként vidd el a gyereket.. Közös gyerek,neki is ugyanannyi joga van ott tartani,mint neked elvinni.mármint ezzel arra célzok, hogy nem lenne fa**a dolog egyből magadra haragitani ezzel,jogosan.
2010. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!