Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szólítanak minket majd addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítanak minket majd addig a terem előtt kell várni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy zajlik egy válás? Mit kérdeznek? Mennyi ideig tart maga a meghalgatás? Ha megegyezünk a gyermek elhelyezesben gyerektartásban és mindenben is akkor is van békités? Nem mondják ki a válást az első tárgyaláson semmiképp??

2016. máj. 3. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk most volt az első, kint vársz majd szólítanak igen.

De mindenképp kell ugyvéd felperesnek, ő majd mindent elmond, beadja a papírt stb. Ha megegyeztek akkor is kell második de alperesnek nem kötelező megjelenni a másodikon, jelezheti írásban hogy beleegyezik a dolgokba.

Amit kézdeztek hogy beleegyezünk e a leírtakba, amit ugye az ügyvég beadott. Gyerektartás és a láthatás a két legfontosabb dolog. Nem kell parázni amúgy szépen elmondanak mindent. Nekünk így zajlott.

2016. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Papírokat az ügyved töltöte ki de amugy nem lett fogadva! Én vagyok az alperes! Már irasban mindenben megegyeztünk! Már a birosagra is bekültúk és már az időpont is megvan hogy mikor kell menni! De sokkal jobb lenne ha kimondanák elsőre! Mennyi idő múlva van a második targyalás?
2016. máj. 3. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Első tárgyaláson nem mondják ki a válást ha van gyerek. Az 1. tárgyalás után adnak 6 hónapot, hogy meggondoljátok magatokat, de már a tárgyalás másnapján be lehet nyújtani a folytatás iránti kérelmet. Innentől 1 hónapon belülre nem tűzhetnek ki, utána a bíróság leterheltségétől függ.
2016. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem akkor elég hosszú lesz 😣 tovabb fog tartani mint maga a házaság 😣😣
2016. máj. 3. 15:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 3. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
😊 Igen csak a masodikon lehet hatarozat, de kb ket -harom honapra az elsotol megvan.
2016. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő hát nem tudom nekünk most azt mondta a bíró, hogy innentől 1 hónap mulva már ki tudja írni a következőt, rá egy hétre is akár. Szóval az 5 hét, nekünk ilyen 6 hónapról szó sem volt, pedig van két gyerek. Nekünk is fontos lenne ha gyorsan meglenne a dolog, mondtuk is neki.
2016. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi is mondjuk majd neki hogy jobb lenne hamar lezáni! A férj együtt akar menni a biroságra én külön....nem tudom mit szólna a bíro is ha együtt mennénk!!!
2016. máj. 4. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Meg fogja kérdezni, hogy valóban válni akartok-e, ha erre mindketten igennel feleltek, akkor hidd el, nem fog erőszakoskodni veletek. Nem ez a dolga. Látott ő ilyet már nem egyet, sőt cifrábbakat is.
2016. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek remélem hamar lezajlik az egész
2016. máj. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!