Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyukák! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Milyen az életetek? Tovább tudtatok lépni? Mennyi időbe telt, még egy normális férfit találtatok? Hány gyerkőccel maradtatok egyedül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Mit kell ezen görcsölni?? Milyen lenne, az élet, egyedül neveled a gyereked és kész, nyilván előbb utóbb lesz új pasid is, ez nincs időhöz kötve, kinek mikor jön össze!!!Örülj, hogy megszabadultál a tuskó párodtól, mert nyilván az volt ha most egyedül vagy!!!
2010. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én a "milyen az életetek"kérdés alatt arra gondoltam, h ki tudtok-e kapcsolódni,össze tudtok e járni a barátaitokkal...vagy csak otthon ülsz,végzed a házimunkát,még a gyerekek alasznak?!Akik egyedül nevelik nekik nem jár semmi kikapcsolódás?!Játszótér meg a bolt ahova mehetnek?!
2010. ápr. 10. 15:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek? Hányan vannak??
2010. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok egyedülálló anyuka, egyenlőre csak anyukának készülök a férjemmel, de a szüleim példáját leírom neked. (gyerekként a mai napig furcsa látnom ezt a helyzetet, de elfogadom, és örülök, hogy boldogok)

szüleim házassága kb. 8 éve kezdett megromlani, legalábbis amit mi érzékeltünk belőle. kb 3-4 évig a válás után még együtt éltek,mert mindkettejüknek ez az ingatlanja volt, nem nagyon tudtak hova lépni. ez idő alatt is volt mindkettőjüknek párja. nem tudom a te gyermekeid hány évesek, mi 4en vagyunk tesók nálunk a legkisebb volt 8 éves. abban a négy évben tudomásom szerint mindkettejüknek volt több párja is, mára apukám egy kamaszkori szerelmével él 3 éve, most várnak babát. anyukám pedig több sikertelen próbálkozás után, most végre úgy néz ki, révbe ér. 1 éve együtt van a párjával, aki már körbevitte Európában és a tenyerén hordozza, annyira imádja. Barátnőm is elvált 6 éve, pici gyerkőccel maradt egyedül, de a férjénél ő is 100* különb embert talált, aki nem csalja meg és megbecsüli. Kívánok neked is hasonló jókat, a mai világban már gyermekkel sem nehéz párt találni, lassan ez a gyakoribb, mint hogy egy gyermek a saját két szülőjével él.( sajnos, ilyen világot élünk, bár nem tudom nálatok mi volt a gond. én a mai napig igyekszem elhitetni magammal, hogy majd a mi házasságunk más lesz, de bizony sokszor nem egyszerű.) drukkolok, hogy rád találjon a szerelem.

2010. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2éves múlt a "nagy",meg 3 hós a kicsi!

Utolsó köszi,próbálok erőmeríteni a sztoriaidból!!!!!:):):)

2010. ápr. 10. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy aki a szüleinél lakik most? Már valamelyik nap írtál ide!??
2010. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló "kedvessége" után, én igyekszem normálisan, a kérdésre válaszolni. Az én párom még a terhességem alatt hagyott el, mind a mai napig tartjuk a kapcsolatot, így a továbblépés elég nehéz, hiszen hetente többször látom, és még mindig szeretem. A fiam 1,5 éves, így már több mint két éve vagyok egyedül, amikor 1 éves volt a gyerkőc, én visszairatkoztam a főiskolára egy második diploma megszerzésére, így ez jelent heti 3 nap "kikapcsolódást", új embereket, új kihívást, és azóta néha eljárunk bulizni is. Már nézelődöm, de egyenlőre pasi téren ennyi, pedig nagyon vágyom rá, hogy legyen mellettem valaki. Igen, tudom, hogy nem szabad rágörcsölni, de lássuk be, nem kapkodnak az ember után, így gyerekestül (és ez most minden rossz indulat nélkül, de tapasztalat hogy amint kiderül, csökken a lelkesedés... ) 2 éves korában tervezem, hogy a suli mellett már dolgozni is szeretnék, hogy anyagilag is rendeződjünk, hisz a gyed nem egy vagyon :-( Ettől függetlenül próbálok normális életet élni, járunk tornázni, sétálni, játszóházba. S bár első a gyermek, és neki veszek meg először mindent, de igyekszem magamnak is egy-egy új ruhát venni, elmenni fodrászhoz és rendszeresen járok körmöshöz. Hát kb ennyi, de nekem nagyon nagy szerencsém van, hogy az anyukám sokat segít vigyázni a gyerkőcre. Te hol élsz? Van segítséged, barátaid? Ha gondolod írj privit, beszélgethetünk, vagy ha a közelben vagy akkor össze is futhatunk :-)
2010. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
15:51es,én albiba vagyok:)
2010. ápr. 10. 15:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,merre laksz?A leírásodból ítélve,sztem nagyobb városba,mert erre mi felénk főiskola 50km-re van:):):)öltözködés téren én is adok magamra,de hát csak a netről tudok vásárolni,időhiányába,fodrászhoz is járok,ha az időm engedi,de leginkább bolt-játszótér,meg a net a kikapcsolódásom,a gyerkőcökkel alszok,így a tv esténként kizárt,mert zavarja őket:)
2010. ápr. 10. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó vagyok, Budapest mellett lakom, kb 30 km-re, így vonattal járok be a fősulira, kb 1-1 óra, addig tudok olvasni, tanulni. TV-t én sem nézek, igaz előtte se nagyon, azóta max kora este belenézek valamibe, de arra nem igen emlékszem, hogy mikor néztem meg egy filmet rendesen :-) Igazán a suli óta tudok én is kimozdulni, vásárolni, vagy beülni valahova, de többnyire rohanok haza a Manóhoz, főleg ha reggeltől estig bent vagyok a suliban.
2010. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!