Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit tegyek? Vajon ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Vajon ilyenkor mi játszódik le egy férfi agyában? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párom nem kezdeményez, én ezt megelégeltem és kizártam otthonról.

Nagyon szeretem és szeretném, ha nem menne rá a kapcsolatunk, de azt mondta Ő könyörögni nem fog, hogy be legyen engedve, már kezdte nulláról.

Ez úgy történt, hogy most pénteken eljöttünk a lakásunkból a hétvégi házunkba, ami mindkettő Édesanyám tulajdona.

Neki a lakásunk legalsó zárjához van csak kulcsa, hétfőn mondtam Neki, ha nem tud kezdeményezni, közeledni hozzám és normálisan viselkedni pénteken kizárom a lakásunkból.

Előtte volt 1 egész hét, pénteken amikor eljöttünk Ő előre indult, én meg a saját kulcsommal bezártam.

Péntektől többször megkértem, hogy tegyen valamit ne menjen rá a Családunk erre az önfejűségére, mondtam, hogy nem kérek sokat csak egy kis melegséget, közelséget, hogy valaha az életben Ő is kezdeményezzen, mert amióta Gyermekünk megszületett, Ő az utóbbi 3 évben nem kezdeményezett, mindig nekem kellett és belefáradtam...

Ő csak azért sem...

Tegnap este mondtam, hogy az utolsó alkalom, utolsó esély, de olyan makacs volt, hogy nem, pedig láttam, hogy jön ki a könnycseppe, de akkor sem.

Reggel indulás előtt azt mondta, hogy elege van ebből, amit egész héten csináltam Vele, megunta, ha ma este nem lesz nyitható a lakásunk az Ő számára, akkor a Gyermeke se érdekli a továbbiakban.

Mondtam, hogy csak közeledésre vágytam, nem kértem szerintem túl sokat Tőle...

Már párszor a 7 év alatt csináltam egy-egy hét pihenő szünetet, de amikor ilyenkor a második nap felhívtam mindig azt mondta, hogy otthon volna a helyem és ha 5 nap után újra találkoztunk akkor még morcosabb volt, mert szerinte a Lányunk csak hazudik, mert biztos, hogy pasiztam, de Ő ilyen esetekben sem hívott volna fel magától sajnos.

Mit tegyek a továbbiakban???

Tudom, hogy ráment mindenem, depressziós lettem és nem bírom így ellátni rendesen a Családunkat, se a háztartást és már egészségügyileg is rámegyek.

Pedig a Szülei szeretik egymást, de a Fiúknak nem segítenének Ők sem, sőt Apósom még a rosszra és távolódásra bíztatja Fiát.


2010. ápr. 19. 17:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Közeledésre vágysz, és kizártad... grat, én a srác helyében menekülnék, az tuti! Hogy is akarod megoldani a problémákat? Telefonon?
2010. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

De szerinted miért nem tudott kezdeményezni vagy legalább felhívna??

Személyesen is lett volna rá elég lehetősége! Nem?

Köszönöm előre is, ha válaszolsz!!!


Akkor most hívjam fel Anyámat, hogy nyissa ki az ajtót vagy várjam meg, amíg felhív a Párom???


Megkérdeztem Tőle, hogy ezekután, hogy szét akarunk menni hogyan bízzak meg benne, hogy nem pakolja ki a házat, amibe Ő a 7 év alatt szinte semmit nem tett???

Azt válaszolta, ha nem bízok meg benne, akkor úgyis mindegy!

2010. ápr. 19. 17:43
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Valszeg már megunta. Az egész kapcsolatot. Ezt neked kell tudnod, hogy helyre lehet-e még hozni, ő úgy tűnik nem nagyon akarja már ezt így (gondolom neki is vannak problémái veled). De így biztos: ÍGY tuti nem fogod tudni helyrehozni.
2010. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

kizárásnak nincs értelme...

én bezárni szoktam:d

komolyan...

addig ki nem engedem,amig meg nem beszéljük a problémákat...

eddig mindig bevált...

eleinte duzzog,de utána lenyugszik,és megbeszéljük...

kizárásnál ez nehezen kivitelezhető...gondolkodj...

2010. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

De mit unt meg és miért?


Arra nem is akar a Párom válaszolni, hogy szerinte mit tehetnék, hogy helyre tudjuk hozni a kapcsolatunkat.


Szerintetek hogyan tudnám helyrehozni ismételten teljesen egyedül, mint az utóbbi 3 évben tettem???

2010. ápr. 19. 17:52
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

először ki kellene deriteni,hogy mi baja...

helyrehozni addig nem tudod,mivel nem tudod mit kell helyrehozni...

2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember tudja egyformán kimutatni az érzéseit. Kezdeményezést lehet valakire ráerőszakolni.

Kizárni szerintem a lehető legrosszabb megoldás. Nem jobb lett volna, ha megkéred, hogy szedje össze a holmiját és költözzön el?

2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam már bezárni, de dührohamot kapott és ordibált, hiába beszéltem Vele szépen, hogy nyugodjon meg és beszéljük meg, sajnos nem sikerült.

Kizárni még nem próbáltam.

2010. ápr. 19. 18:04
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
A szavaidból azt érzem, hogy nagyon domináns vagy, te hordod a nadrágot, és szegény párod nem a gyenge,oltalmazásra váró nőt látja benned, hanem azt, aki a gyeplőt tartja: kizár, elzavar. Már a méltósága sem engedi, hogy visszakullogjon, s csináld vele azt, amit akarsz. Próbálj vissztekinteni, felnéztél a párodra?
2010. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hogyan derítsem ki, hogy mi a baja, ha nem akar róla beszélni?

Kezdeményezést hogyan lehet Valakire ráerőszakolni???

Nem végleg akartam volna kizárni, csak ráilyeszteni!

2010. ápr. 19. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!