Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartással kapcsolatos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanko.77 kérdése:

Gyerektartással kapcsolatos a kérdésem. Volt feleségem 4éve kiköltözött Ausztriába 2 közös gyerekünkkel. Szeretnék ki menni dolgozni, hivatalosan. Mennyit vonhatnak tőlem a kinti rendszer szerint?

Figyelt kérdés
Bejelentett lakcime van kint.Egyedül él a gyerekekkel.A megállapitott gyerektartást fizetem rendesen,amit itt a magyar biróság előtt megbeszéltünk.Van még 1 gyerekem akivel jelenleg is együtt élek.Hogy számolnak kint?Mert itt több gyerek esetén 12,5% a levonható.

2016. aug. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


[link]

2016. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ha jól értelmezem akkor 2 gyermek(12 és 14 évesek)után a nettó jövedelem 22%-a vonható a kinti keresetből?
2016. aug. 28. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy értelmeztem, de a múltkor meg kolléganőm olyasmit mondott hogy fejenként 20%, de ha el nem felejtem megkérdezem holnap tőle hogy fizet az exe.
2016. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm!

De az úgy rengeteg.Már mint nem sajnálom a gyerekeimtől,hisz az enyémek,de nem sokat látnának belőle ismerve az anyjukat.Itt nálunk a fűzetés fele tiltható és abból ahány vér szerinti(mivel a nevelt gyerek itt nem számít bele)gyerek van annyi százalék.Ezért írtam a 12,5% százalékot mivel 4 gyerekem van és azt figyelembe veszi a bíróság. Most akkor ha keresek kint 1400 eurot akkor az exem abból meg kap 560 eurot?Az rengeteg nem is érné meg kimenni dolgozni. Amúgy is eltiltotta a gyerekeimet tőlünk. Na mindegy...

2016. aug. 29. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínű nem fejenként 20,hanem egyszer 20 plussz az %. Nem tudom megkéredzni mert nem dolgozik most.
2016. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na szóval megkérdeztem, fejenként húsz %, és abból jön le 2% mivel 2 gyerek van, asszem így volt azon az oldalon is.

Szóval olyan 38% ot perkálhatsz. Ha jó munkát találsz még ennek ellenére is megéri szerintem.

2016. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így ennek a fényében nem hiszem,hogy ki megyek dolgozni.Mint korábban írtam nem a gyerkőcöktől sajnálom,sőt!De nem fogom azt a senkiházi ...vát eltartani.Mivel mindent nekem kell fizetni ő meg él mint Marci hevesen!Azért köszönöm az infót!!
2016. szept. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!