Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után két gyerekkel, új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után két gyerekkel, új szerelem lehetséges?

Figyelt kérdés
Három hónapja váltam el, még nagyon bizonytalan vagyok, rosszul érintett a dolog, sokáig nem akartam észrevenni a a jeleket, hogy a férjem megcsal, inkább saját magamnak is hazudtam. Mikor végre beismertem, már teljesen tönkrementem idegileg. Harminc éves vagyok, két lányom van nyolc és négy évesek. Már régebb óta ismerek egy férfit a volt munkahelyemről egy hónappal fiatalabb nálam, nőtlen. Két hónapja egy barkácsboltban futottunk újra össze, ő is épp vásárolt segített nekem választani, aztán felajánlott, hogy segít be is szerelni amit kell. Folyamatosan próbált randira hívni, de mindig kikosaraztam, mert féltem egy új kapcsolattól. Rengeteget írogatunk egymásnak, néha eljárunk együtt kikapcsolódni, de soha nem történt köztünk semmi. Tegnapig! Tegnap este együtt mentünk futni, és a végén hazakísért, fagyiztunk és beszélgettünk egyet, és megcsókolt. Közölte nem tud tovább így élni, ő nem a barátom szeretne lenni, hanem több. És valahol titkon és is vágyom erre, de nem tudom hogy felejtsem el a sok rosszat és kezdjek új életet. Lehet az ember ennyi idősen újra szerelmes? Elfogadhat tényleg két gyerekkel, úgy hogy ő még soha nem is élt együtt senkivel?
2016. aug. 31. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember! (már bocs a megszólításért) Harminc éves vagy! Nem 50, nem 60, nem 120, hanem 30! Úgy beszélsz magadról, mintha már öreg lennél az élethez. Már hogyne lehetne lehetséges újrakezdeni. Javaslom, hogy minél előbb keresd meg a kollégádat, mondd el neki mit érzel és végre légy boldog!
2016. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*már hogyne lenne lehetséges

Bocsánat csak elragadtak az indulatok.

2016. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a feleségemet úgy ismertem meg, hogy volt egy 5 éves fia és 8 éves lánya. Ő 27 volt, én 29 éves. Most már van 3 közös gyermekünk is.Szóval lehetséges.
2016. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges.

kezdj új életet és légy boldog.

2016. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért is szoríthantál, hogy a gyerekeiddel is jól kijöjjön, mert sok gyerek itta már meg a levét, az ilyen gyorsan jött "pótapáknak". Remélem a te gyerekeid szerencsésebbek lesznek.
2016. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!