Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyűlöl a férjem. Próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöl a férjem. Próbálja palástolni a gyerek miatt, de minden kis apró nézeteltérésnél felszínre tör belőle. Én is utálom Viszont a gyerek nagyon szeret mindkettőnket. Érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés
A férjem szerint nem számít, mit érzünk, a gyereket kell nézni, neki mi a jó. Ő is ilyen házasságban nőtt fel, és meg kell mondjam,meglehetősen sérült személyiség. Én nagyon szenvedek, de a gyerekemnek én sem akarok rosszat Ti mit tennétek?
2016. okt. 2. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
El kell válni. A gyerek megosztott felügyelet mellett továbbra is szerethet mindkettőtöket.
2016. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Rosszabb lesz a gyereknek, ha együtt maradtok.
2016. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A férjemnek nincs hová menni, csak a másik városban lakó édesapjához. Annyit meg nem keres, hogy albiba menjen, ezért az osztott felügyelet megoldhatatlan.
2016. okt. 2. 21:08
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Az volt a kérdésed, hogy mit tennék. Én elválnék. A lakhatási gondokat sajnos nem tudom megoldani.
2016. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele megbeszélni.. tisztázzátok hogy ki hogy áll a másikhoz. Megbeszélhetnétek hogy nem kell megjátszani magatokat.. igyekezze úgy alakítani az életét, meg te is hogy megoldható legyen a költözés..egyezzetek meg hogy ha sikerül valahogy ezt a lakhatás dolgot megoldani, szétmentek, addig meg éltek egymás mellett.. a gyerekekre persze gondolni kell.. de nem fog rá emlékezni hogy látta-e anyut meg aput puszilkodni vagy ölelkezni. Arra fog elmékezni hogy tisztelettel bántak e egymással. És ha baj volt meg beszélték, nem veszekedtek. Valamint ő nekik ebből semmi féle káruk nem esett.. mármint a gyereknek..
2016. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
Nyílt házasság?
2016. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is összeférhetetlenek voltak. 14 éves koromban váltak el, egy csepp könnyet sem ejtettem miatta. Azóta ezerszer jobb minden.
2016. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a férjemmel nem megy a beszélgetés, ő inkább kiabál meg sérteget. Sajnos, ilyenkor a gyerekre sincs tekintettel. De ezt leszámítva jó apa, sokat foglalkozik a gyermekünknek, jó a kapcsolatuk, csak a konfliktusokat apa nem tudja megfelelően kezelni.

A nyitott házasságról:én nem vagyok azaz össze-vissza kefélő típus, komoly kapcsolatot meg hogy kezdjek úgy hogy mással élek együtt?

2016. okt. 2. 21:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd eléje a válási papírokat.. mindenkinek az eszéhez kell érteni. Ha egy b.r.m a férjed akkor nem érdemli meg hogy te küzdjél érte.. oldja meg és húzzon el tőletek. Ne késlekedj mert továbbra is csak bántani fog. Ha jót akarsz magadnak, keress fel egy ügyvédet és minél hamarabb tájékozódj hogy milyen jogok és javak illetnek téged.. ha beborulnak a dolgok , tudj mivel ellene fellépni. Ne hagyd magad!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Nyílt házasságos vagyok. De akkor sem tudsz új kapcsolatot kezdeni, ha így maradtok. Anyagilag meg nem úgy tűnik, hogy menne a külön menés nektek.
2016. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!