Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elszeretnék költözni a férjemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretnék költözni a férjemtől a gyerekekkel. Hova kell mennem, milyen papir kell róla, hogy a gyerekek nálam legyenek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk megromlott :( van 2 gyermekünk. Mondtam neki,hogy elszeretnék menni,ő sem marasztal.Viszont azt mondta a gyerekeket csak ugy vihetem,ha kérek róla papírt,hogy nálam vannak.De honnan meg milyen papirt? Félek,hogy elveszi tőlem őket :(
2016. okt. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogja elvenni, ezzel csak fenyegetőznek. Nem olyan jó buli egyedülálló szülőknek lenni.


Amire ő gondolt, az a gyermekelhelyezési per. Nem tudom, ezt meddig lehet elhúzni, de járj utána ügyvédnél, hogy mi a menete. Amúgy is szükséged lesz ügyvédre.

2016. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Per kb 2-3 évig tart. Attól kezdve, hogy beadod a keresetet. Addig közös a felügyelet sajnos. De a beadáskor rögtön kell kérni ideiglenes intézkedést, utána a végső hatarozatig legalabb a lathatas le van fektetve, nem viheti el tőled a gyerekeket bármikor. Jól meggondoltad? Gyerekek nélkül akarod tölteni a Karácsony felet? Es a 11 hét nyarat? Mert a férjednek joga lesz ennyi időhöz. Es vannak olyanok, hogy inkább beledöglenek, de akkor is kihasználjak. A per pedig egy lélekromboló dolog.
2016. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, 11 hét nyár felét....
2016. okt. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Ő azt mondta,hogy menjek be a gyámügyre es kérjél olyan papirt,hogy nálam vannak a gyerekek elhelyezve...akkor vihetem őket.De ez minek?
2016. okt. 20. 06:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szüleimhez mennénk. Gyedet meg családit kapok.a lanyom 4 éves,a fiam 8 hónapos.
2016. okt. 20. 06:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyámügy nem ad ilyen papírt. A gyámügy egy végrehajtó szerv. Házasságban akkor tesznek vmt, ha a gyerekek veszélyben vannak. Ennyi. Semmi mást. Valas után betartatjak a válási határozatot. Addig semmit nem csinálnak. Mind a két felet ugyanannyi idő megilleti a gyerekekkel, amig nincs valas, ezt fogjak mo dani. A csaladsegitobe menj, mondj el mindent es ők tanácsot fognak adni.
2016. okt. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!