Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, hogy áthelyezzék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy áthelyezzék a bíróságot (akár másodfokot)?

Figyelt kérdés
5 éve tart a gyerekelhelyezési perem több mint 3 év együttélés után ideiglenesen azonnali hatállyal a bíróság nekem ítélte, míg múlt héten elbuktam elsőfokon pszichiátriai betegségre hivatkozva. Annak ellenére, h lassan 2 éve én nevelem a gyereket az ideiglenes intézkedés óta és minden rendben van boldog jó tanuló gyermek barátai vannak rendezett környezet és mégis elboxoltak. :( persze fellebbezuük, megyünk másodfokra. de nagyon fontos lenne, hogy a bírósűág áthelyezését kérjük másik megyebe. meg lehet ezt oldani jó ügyvéddel? volt férj a felperes. ők az igazságügyi szakértőt is más megyébe kérték anno mivel én ismertem a helybelit. az ő ügyvédjének vannak kapcslatai ahol van most a bíróság és valszeg azon a bíróságon dolgozott az enyém más megyéből van senkit nem ismer. Lehetne erre hivatkozva kérni, hogy máshol folytatódjon? sajnos ez esetben gátlástalan viselkedéseel (mint ahogy ők csinálték) előbbre lehet jutni, mint finomkodással de szakértelemmel. :( ha elérjük, h áthelyezzenek, én megnyugszom, mert amiket olvastam az ottani bíróságról a másodfokról is, a korrupci megvesztegetés, akkor nem tudom, milyen esélyem van. :(annak ellenére, hogy valószínűleg be tudom bizonyítani, hogy nem vagyok beteg...

2016. dec. 5. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyedben nem a pereskedèsre, meg a bíróság leváltására helyeznèm az energiámat, hanem arra, hogy mielőbb meggyógyuljak.

Az alkoholista sem tudja magáról, hogy beteg. Te elindultál már a gyógyulás útján?

A gyerekedről van szó, akit csak úgy tarthatsz magad mellett, ha ép és egészséges vagy. Ne a jogi szarságokkal foglalkizz, hanem a gyerekeddel és saját magaddal!

2016. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es. Tudod Te,hogy pénzzel mi mindent rálehet fogni egy emberre? Honnan veszed,hogy komoly beteg?

Sajnos vannak ilyen mocskos emberek,hogy minden eszközt felhasználnak,csak betudják bízonyítani a világnak,hogy lám-lám,mégis csak Én győztem De az odavezető utat természetesen titkolják

Kérdező:Egy próbát megér..kérd át.

2016. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

2-es!

Nem tisztem eldönteni, hogy a kérdező beteg-e, papírja mindenesetre van róla.

Hogy kerek legyen a történet, elárulom, hogy a válaszom kiírása óta már nem egy üzenetet kaptam tőle privátban, legutóbb pl. ezt:


"BizonyÍtsd be, hogy beteg vagyok!!! nem is ismersz miért állítasz ilyet rolam???!!!!

olyat el sem tudsz képzelni, h valaki évekig a pokolban van, arra mennek rá, h kiidegeljék és ezzel veszítsen?:?? és így a psziché megbetegszik???!!! komolyan?"


Egyik privát megkeresésére sem válaszoltam, mert a személyeskedés nem az én asztalom. Ő kérdezett egy nyilvános oldalon, én pedig válaszoltam, nyilvánosan. Leírtam, hogy én mit tennék a helyében (azaz: igyekeznék mielőbb meggyógyulni, hogy a gyerekemnek egy kiegyensúlyozott, boldog és egészséges anyja legyen), az viszont az ő dolga, hogy kér-e segítséget, vagy saját magát sajnálva végignézi, hogy elbukja a gyerekét.

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ebben a dologban nem a bíróságot, meg a szakértőket, vagy a bírót kell hibáztatni.

Most őszintén: szerinted piros pontot fog kapni a kérdező azért, mert korruptnak és/vagy lefizethetônek kiáltja ki a bíróságot/szakértőket?

Mindenki akkor járna a legjobban, de legfőként a kisgyerek, ha anyuka rendbehozná az életét, és a bíróság/pszichológusok nem találnának rajta fogást se Pest megyében, se Tolnában, sem pedig Szabolcsban.

2016. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! persze hogy felháborodtam!!! Hisz nem ismersz!!! A helyzetet nem ismered te nem tudod, hogy az exem arra ment rá, hogy kiidegeljen, lelkileg gyötört, hogy így elbukjam. Az talán nme igaz, hogy ha valakit gyötörnek, akkor kikészül? Természetesen arra készülök, hogy megnyugodjak, ismét alávessem magam vizsgálatnak. De sajnos arról a bíróságról nagyon rosszakat olvastam!
2016. dec. 5. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Prôbåld meg åtkėrni måsik megyėbe vagy keress olyan ügyvėdet, akinek helyben szintėn jô kapcsolatai vannak.Szomorû valôsåg, hogy erről szôl a magyar igazsågszolgåltatås.

Különösen a narcisztikus szemėlyisėgzavarban szenvedő fėrfiak ėlvezik, ha a måikat tönkretehetik.

Sok erőt Kėrdező!

2016. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!