Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyűlölettel teli válás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölettel teli válás után, lehet idővel normális a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Vagy a sok bántás örökre belém ivódik?
2016. dec. 11. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha fiatalok, vagyok idösebb korotokban belátjátok majd, hogy milyen bolondok voltatok esetleg, de ha már 40 fölött vagytok nem biztos. Bár ismertem valakit aki halálos ágyán csak volt feleségétöl fogadott el ételt.
2016. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy gyermekünk,miatta kell kapcsolatban lennünk.Ő hagyott el másik nőért,mégis én vagyok a rossz.Fizet gyerektartást,de szerinte lenyúlom a pénzét.Hogyan fordulhat ki vki így önmagából?Mindenért elmocskol,már nem is merem felvenni a telefont.A gyerek is sír,h nem megy el vele.Volt vki ilyen nehéz helyzetben?gyomoridegem van ha jön a kicsiért.
2016. dec. 11. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

nyugodj le. Légy boldog és vidám. Ez irritálja őket akkor is ha nem mutatja ki, és neked is jot tesz hosszutávon sőt.

Légy békés ez a legjobb amit tehetsz.

2016. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 év után sem javult a helyzet. Az ex 2 évente perel kisajátította a gyerekeket. Kezd nagyon elmérgesedni a helyzet.
2016. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!