Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám engem (is) hibáztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám engem (is) hibáztat amiért a férje le akart fektetni! Nincs családom. Mit tegyek? Nem birom tovább

Figyelt kérdés

Nem lakom már velük, a hétvégén hazalátogattam. Megkért az a tetű akiben mellesleg eddig 100%-ig bíztam, hogy segítsek neki autót takarítani...megpróbált leteperni. Ordítottam ahogy tudtam,egyből elmondtam anyámnak. (oróbált manipulálni hogy ne, legyen a mi titkunk stb) Még most is leírhatatlan undort érzek. Azonnal visszajöttem pestre (itt lakom), mert nem tudtam ott maradni. Anyám tegnap egész nap nem keresett, én hívtam, írtam neki, aggódtam. Sikerült aludnom kábé 4 órát, azt is úgy, hogy előtte 2 órát végigbőgtem. Ma reggel egy üzenetre keltem, hogy én is hibás vagyok, porovokáltam (még ha így is lenne, nem tudatod volt esküszöm!!!) , és hagyjam őt békén továbbra, vigyázzak magamra,le is tiltott. Azt a rohadt állatot kirakta otthonról az tudom. Nem tudom leírni mit érzek most, nagyon kell valaki akivel beszélhetek. Nincs csaláom:( Reagálni rá bármit is felesleges, ismerem anyámat, és nem akarnám, hogy olyat mondjon, amivel mégjobban megbánt, mert az összeroppanás szélén állok. El sem kellett volna mondanom inkább. 3 napja nem tudok enni, bőgve alszok el, erre anyám is eltaszít és hibáztat. Miért gondolja mindig azt, hogy belém nyugodtan lehet rúgni még egyet? Kamaszkorom óta ezt csinálja. Erős vagyok, de félek,hogy ezentúl nem leszek az. Legszívesebben meghalnék,elég volt már...

20L


2017. febr. 7. 11:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2017. febr. 7. 11:22
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom. Édesanyád nem jól kezelte ezt a helyzetet. Próbálj megnyugodni és adj neki időt. Van olyan jó barátod akivel tudsz beszélgetni? Szükséged lenne valakire akinek kiöntsd a lelkedet. Szerintem akár egy pszichológushoz vagy coach-hoz is elmehetnél ha nincsenek közeli barátaid. Ez egy borzasztó trauma.
2017. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
pár hete elhagytam minden iratomat, nem tudok elmenni orvoshoz :( nincs most pénzem megcsináltatni őket, és ahhoz haza is kéne mennem, ott tudnám csak intézni,mert az anyakönyvi kivonatomat is ki kéne venni hozzá. De hova menjek haza?...
2017. febr. 7. 11:27
 4/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát üdv a klubba!

Én most elhatároztam, hogy írok anyámnak egy szép hosszú levelet, ahol kifejtem a nézeteim, leírom én hogy láttam, életem meg dolgokat, és felajánlom a végén, hogy hozzuk rendbe a kapcsolatunkat, szépen lassan. Vagy talizunk karácsonykor, puszi-puszi és ki is merül itt az anya-lánya kapcsolat.


Szerintem te is írd ki magadból a sérelmed, mindent amit el akartál neki mondani, ami nyomdafestéket tűr... küld el neki. A lelked könnyebb lesz :)

Én csak írogatom a dolgaim, még nincs abban a fázisban, hogy elküldjem, de érzem, hogy sokkal jobb.

2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sajnállak! :(

Nincs értelme leírni,hidd el. Mintha a falnak írnék,olyan lenne. Kamaszkoromban volt már pár precedens,nincs értelme tényleg... Le is tiltott.

2017. febr. 7. 11:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagy könnyű helyzetben, de erről te semmit nem tehetsz, ezen felesleges emészteni magad. Viszont annyiból jó a helyzeted, hogy külön élsz, gondolj bele, mi lenne, ha velük kell élned. Vannak barátaid, párod, akinek el tudod mondani ezeket?


Írhatsz nekem is, ha gondolod.

2017. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Papírjaid mielőbb intézd! Igazoltatàsnál mit csinálsz? Ebből még nagyobb bajod is lehet.


Elhiszem hogy ez nagyon rossz most. Te nem vagy hibàs, édesanyád nem normális. De adhatsz neki időt, lehet belàtja hogy hibázott és bocsànatot kér majd.

Mindenképpen jól tetted hogy szóltál!

Ha ő emiatt haragszik akkor egy fogyatékos ...bocsi.

Adj időt ennek a dolognak aztàn majd meglàtod milyen viszonyban maradtok vele.

2017. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a családban te vagy az egyetlen normális ember. Anyád egész egyszerűen nem normális, önző, unempatikus, és betegesen próbál mindenkit rossznak beállítani maga körül, ki tudja, miért, talán ezzel akarja pozitívabb színben feltüntetni magát.

Tényleg bocs, hogy ezt mondom, de az ilyen nem anya.

2017. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! Soha! kinek segítesz azzal ha meghalsz? Senkinek az élete nem lesz jobb, és pár hét múlva senkiben nem fog élni az emléked. A világ megy tovább.

Anyudat hagyd...had eméssze. Adj időt! Ha kell egy hónapot! vedd körül magad emberekkel, tereld el a figyelmed!

Borzasztó nehéz lesz! De kapd össze magad!

20 éves vagy!!!!

2017. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,nagyon sokat jelent most nekem! Fogok rájuk válaszolni, de most suliba kell mennem,próbálom valahogy összekapni magam előtte :(

Nagyon köszönöm mindenkinek!

2017. febr. 7. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!