Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy a gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy a gyerek miatt maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
Én 34,a férjem 39 éves. Az előző kapcsolatomból van egy 10 éves lányom,3 és 5 éves gyermek közös. 7 éve vagyunk házasok. Nagyon különleges és egyedi volt a mi kapcsolatunk. Szinte mesébe illő. A gondok a gyerekek születése után kezdődtek,az anyagiakkal. Nagyon jó apa és férj,csak nagyon hirtelen haragú,hamarabb jár a szája,minthogy gondolkodna és ilyen esetekben keményen bele tud gázolni a lelkembe. A férjem örök elégedetlen típus lett. Melynek időnként csúnyán hozott a tudtomra. Majs 2 évvel ezelőtt új családi barátaink lettek. Ők tehetősek voltak és a házasságuk elég rossz. Más szemszögből láttak mindent,mint mi. A férjem eléggé befolyásolható,át is vette az ő stílusukat. Ezzel viszont folyamatos volt a nála,hogy mások előtt is megalázott. Az idő elteltével mindig letőrt a szívemből egy kis darab. Átestünk egy krízisen. Amit akkor a gyerekek is rosszul viseltek. Végül eltüntek a barátok. Vért izzadtam,hogy újra boldogok legyünk,de sikerült. Ahogy telik az idő úgy érzem,csak mint cseléd vagyok és anya. 3 gyerek mellett dolgozom is,hisz közölte nem egyszer,vagy elmegyek én is dolgozni,vagy elválunk. Most ott tartok,hogy semmilyen formában nincs bennem szeretet csak sajnálat. Vele is próbálom tisztázni. Már a tényeket is közöltem. Szeretnék válni. A gondom az,hogy időnként elbizonytalanodom,hogy jól döntök e. Ha a szívemre hallgatok azt mondom váljunk,ha az eszemre akkor ne.

2017. febr. 14. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

szerinted van esély arra, hogy rendbe jöjjön a dolog?


23F

2017. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Először is, nagyon jól tetted, hogy elmentél dolgozni, mert így nem vagy kiszolgáltatott helyzetben, van döntési lehetőséged. A leírtak alapján én válnék /már elváltam volna/, nem lennék olyan emberrel, aki megaláz.
2017. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul erzed magad, valj el. A gyerekek is meg fogjak erteni jo esetben, en nem nehezteltem volna anyamra soha, ha azert valik el, mert nem erzi jol magat mar a hazassagban. (Mint ahogy tortent is, csak en meg kicsi voltam, igy aztan plane nem viselt meg semennyire. Apammal attol meg ugyanugy talalkoztunk eleg gyakran.)
2017. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálom nagyon mérlegelni a dolgokat. Lehetséges,hogy most vmennyire sikerülne rendbe tennünk,de eltelne vmennyi idő és kezdődne előlről. Nagyon mély sebeket hagyott bennem,amiket nem tudok feldolgozni. Sajnos ezt ő nem érti meg. Szerinte nem a múltra kell gondolni,mert az elmúlt. Számonra sajnos nem
2017. febr. 14. 10:00
 5/10 A kérdező kommentje:
A gyerekeket bármikor elvihetné,mikor ideje engedi. Szeretnék békességben elválni,a gyerekeket is lehet közösen szépen nevelni. Ez az én meglátásom. Jelenleg nem veszekszünk,csak vagyunk egymás mellett.
2017. febr. 14. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozatosan megaláz, és cselédnek érzed magad a családban, akkor egyértelmű, hogy ez az állapot nem fenntartható. Ha úgy érzed, rendbe jöhet a dolog, és benne is van erre igény, akkor próbálkozzatok! Annyi előnyöd van, hogy a gyerekeket, és a velük járó kiváltságokat szinte biztosan te kapod meg.
2017. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre való a párterápia. Ott majd eldől, van-e közös jövőtök.
2017. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem nem megy bele semmiféle terápiába. Én is javasoltam. Szerinte csak nekem van bajom,nekem kellene rendet tennem a fejemben. Ő hibátlan...
2017. febr. 14. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én csak a saját életem alapján mondom, hogy egy idő után sajnos nincs visszaút. Benned örök seb marad, amit Veled tett, és ha azt gondolja, hogy minden a Te hibád, abból már jó nem sülhet ki, mert ahhoz először be kéne látnia, hogy a dolgok mindkettőn múlnak.... Én biztos válnék.
2017. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Szükségem volt egy kis bíztatásra.
2017. febr. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!