Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennyi pénzből reménytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi pénzből reménytelen?

Figyelt kérdés
Úgy alakult az életem, hogy egyedül maradok kettő ovodás gyermekemmel! A számlàk albérlet kifizetése után ( vidéki vàros) 150 ezer forintunk marad a megélhetésre havi szinten! Az albérlet drága de örülök, hogy van mert itt nem nagyon osztogatjàk! A rezsi csekély mert a lakàs új! Szerintetek megoldható vagy nagyon nélkülözni fogunk?

2017. febr. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát marad 150ezer forint a kajára és a napi kiadásokra, ha jól értem. Odafigyeléssel, spórolással szerintem ebből meg lehet élni, ha nem is nagy lábon, de szűkölködni sem fogtok. A kaja hármótoknak kb napi 3000.-Ft-ból kihozható, az havi 90.000.-, ez a legnagyobb tétel, bár ha nagyobbak lesznek, akkor ez emelkedni fog. De most megmaradhat havi 60.000.- amiből fedezni kel a mosószert, wc papírt, .... szerintem kihozható.
2017. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből meg lehet oldani mindent, ami szükséges. Mondjuk nem tudom, most ilyen életszínvonalhoz vagytok szokva, de a nagy magyar átlagot simán tudod hozni. Nyaralni talán nem juttok el minden évben, de zsíroskenyérgondjaitok nem lesznek.
2017. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg viszonylag magas ès nagyon jó életszínvonalhoz vagyunk szokva. Viszont ahogy a házasságom úgy a közös vállalkozást is lezárom! A férjemnél marad a közös ház mi albérletben leszünk, és 1 autó! Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 22. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi bőven elég. Én egyedül élek az albérlet és a rezsi mellett 40 ezer forintom marad kajára, bár én másra nem nagyon költök és oda figyelek mit mennyiért veszek, de néha még marad is belőle valamicske amit el tudok költeni valami másra.Szerintem hármótokra annyi pénz elég ha jól be tudod osztani, szerintem éhezni biztos, hogy nem fogtok.
2017. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magas életszínvonalat nagyon nehéz hirtelen leadni,szóval aggodalmad érthető.Neked így nehéz lesz,mert hozzá vagy szokva valamihez.Gyorsan röpködnek az 1000-esek úgy általában is, jönnek a váratlan kiadások stb.Majd megtanulsz kijönni belőle.150 ezer rezsi után jó,bár a gyerekek is ott vannak,és az iskola mi egyéb viszi a pénzt rendesen.
2017. febr. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor majd szépen megpróbálsz gazdálkodni 150 ezerből és szépen lejjebb adsz majd az igényeidből.


Ahogy a mondás is tartja: Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.


Örülj neki, hogy ennyi van, van aki ennyit se keres egy hónapban és úgy él meg.


Itt szimplán csak az igényeiddel lesz a probléma. Úgyhogy ezen kell sürgősen változtatnod, ha nem akarsz utcára kerülni.

Szimplán meg lehet élni, plusz vállalsz még plusz melót is és minden oké lesz.

2017. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, szerintem megoldható. Kaja szempontjából nyilván nem fejedelmi fogásokat kell főzni, de ha piacon vásárolsz, figyelsz az ár érték arányokra, akkor vidéken szerintem ez simán megoldható. Én 50 ezer forintból éltem az egyetem alatt és közel sem instant leves volt a napi menüm, pedig fővárosban lakok. Eljártam piacra, őstermelőkhöz stb. Unalmas volt, de muszáj volt. Szerintem ráadásul három emberre főzni jelentősen praktikusabb, mint egy emberre.


Különben az apjuk nem óhajt a továbbiakban foglalkozni a gyerekekkel? Gondolom gyerektartást fizet. Néha igazán lehetnének nála hétvégén és akkor ő főz.


Esetleg nagyszülők egy kis plusz kajával nem tudnak támogatni? Az is sokat számít ám.

2017. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt nem lesz könnyű,mert ők is jólétben éltek és nekik nehezebb lesz nemet mondani. Abból simán meg lehet élni,csak lelkileg lesz nehéz hozzászokni.De bírni fogod,a nők erősek.
2017. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
simán megoldható ennyiből.
2017. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!