Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10 éves házasság érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves házasság érdemes még megmenteni szerintetek?

Figyelt kérdés
A házasságunk után 2 évvel összejött a feleségem egy másik férfival és ott akart hagyni.Ezt azzal indokolta,hogy keveset foglalkozok vele,miközben napi 12 13 órát dolgoztam... Visszakönyörögtem magam hozzá végül nem váltunk el de azóta sem tudom elfelejteni a dolgot és már nem tudom annyira tisztelni se. Eltelt 6 év utána nekem lett egy viszonyom ami 2 évig tartott és szerelmes is voltam a szeretőbe. De ahogy jobban megismertem rájöttem,hogy nem hozzám való és szakítottam vele. De a feleségemmel még mindig együttvagyok aki a viszonyról nem tudott meg semmit. Vele viszont már nemnagyon megy a szex de a kötődés az erős. Nemtudom mitévő legyek folytassam e vele vagy kezdjek tiszta lappal egy másikkal?
2017. febr. 25. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van már gyerek? Szerintem üljetek le és őszintén beszéljetek az érzéseitekről ha ő is eltávolodott már tőled érzelmileg akkor szerintem lehet jobb a válást választani míg el nem fajulnak a dolgok
2017. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Teljesen megértelek én is így jártam csak éppen én nő vagyok
2017. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs gyerekünk
2017. febr. 25. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Én 20 éve vagyok ilyen házasságban magányos. Egyszer majdnem kiléptem, de anyukám keresztbe tett, így nem volt más választásom, vissza kellett jönnöm. Ő azt mondja, hogy egyszer még hálás leszek neki, hogy megmentette a házasságom. Én most úgy érzem, hogy ezzel elvette tőlem az esélyt a boldogságra. Már nem fogok kiugrani, mivel öreg vagyok, és nem kellenék senkinek. Egyedül meg nem jó maradni öregségünkre. Marad az örök magány, és depi.
2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod folytatni a házasságot mondd el neki a megcsalást és hidd el ő fog elhagyni
2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el! Se gyerek, se érzelmek, csak csaljátok egymást orrba-szájba. Ez nem házasság.
2017. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha még fiatal válj el és élj boldog életet mert ez csak rosszabb lesz. Azért a feleségednek is van beleszólása de ha ő is el akart annak idején hagyni tuti bele megy a válásba
2017. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt a hozzáállást, h csak az válhat, aki fiatal. Anyukám két házasság után, 60 körül találta meg párját, élettársát, tök jól elvannak, kirándulnak, kertészkednek, stb.
2017. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akarhany eves is vagy, valj el minthogy boldogtalan legyel (es a feleseged is), foleg ha nincs gyerek. Add meg magadnak es neki is a lehetoseget a boldogsagra. Ha 40-50evesek is vagytok, akkor is ujra lehet kezdeni. Sott meg utana is. Egy eleted van, ne eld le boldogtalanul
2017. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Így van! Ha nincs gyerek szerintem is érdemesebb elválni. Én is így tettem. Most úgy érzem legalább megadtuk magunknak a lehetőséget a boldogságra!

Nálam bejött, mert én is depis voltam, mint a fentebbi 20 éve házas illető (pedig én csak feleannyit húztam le). Most meg tök jól érzem magam! Csak azt sajnáltam mindig, hogy előbb nem sikerült (piszkos anyagiak)! Dehát az élet ilyen, nem egyszerű kivitelezni a dolgokat... Nem tudom nálatok ez volt-e eddig a visszatartó erő, de ha igen, akkor érdemes elkezdeni cselekedni. Senki más nem fog tenni a saját boldogulásodért, csak te magad!

2017. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!