Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rossz párkapcsolatban élő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatban élő, kisgyermekes édesanyák! Mennyire nehéz új társat találni 2 kisgyermekkel válás után?

Figyelt kérdés

5 év házasság, és 2 pici gyermek után válunk a férjemmel.

Mennyire nehéz új társra lelni kisgyermekes anyukaként? Fiatal édesanya vagyok, a legtöbben azt sem gondolják rólam első ránézésre, hogy gyermekem van.

Mennyire elfogadóak a férfiak, ha már van 2 pici gyermekem, pláne akkor ha nem is szeretnék többet?

Aki hasonló cipőben jár, szívesen fogadnám a tapasztalatait.



2017. márc. 4. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg könnyebb lenne ha nem zárkóznál el az új társsal közös gyerekek elől..
2017. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Lehet uj tarsat talalni, csak ne vard, h jojepu, okos,gyermektelen,jo anyagi helyzetu ffi lesz az, m az ilyen talal hasonlo kvalitasu csajt. 2 gyerekkel le kell adni a fenti igenyekbol vaaaaaagy....szexkapcsolat es akkor eleg,ha jol nezel ki, mas nem szamit, csak erj ra.
2017. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

nem sok férfi akarja más gyerekét eltartani... egy még csak csak, de kettő azért már eléggé problémás.. de nem lehetetlen, mert ha nagyon szép, kedves nő vagy, akkor lehet szerencséd is...

Exnejem is lelt igaz 1 gyerekkel, jo meloval, tipikus szép nő kategória,, az egyik akit lelt jól elkalapálta párszor, a másik akit lelt el kellett tartania, a mostanit is el kell tartania éppen engem akarnak pumpolni, de csodá férfi valami kocsmában kidobó, és elvileg van egy zseniális tulajdonsága, bárkit és bármit megver :)


Még a fiam karácsonyi ajándékját az xboxot is szét tudta ütni ököllel mert nem tudta bekapcsolni.


Szerintem érdemes lehet keresgélni, mert ilyen csodákat lehet lelni :)

2017. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

"Mennyire elfogadóak a férfiak, ha már van 2 pici gyermekem, pláne akkor ha nem is szeretnék többet? "


Férfiként mondom, semennyire. Kivéve, ha van már a férfinek is kölke mert akkor teljesen mindegy.

2017. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Ne hallgass az előzőekre.


Én hasonló helyzetben fél év alatt vagy ezer levelet kaptam. 10ből 1férfi akart csak szexet.


Anyagilag remélem jól jössz ki, akkor nincs nagy gond. Ha van diplomád is, vagy azon vagy, hogy szerezz, nem lesz gond.


Az viszont necces, ha nem szeretnél többet.


Én olyan 8 év múlva bevállalnék még egyet, ha olyanba szeretek bele, aki szeretne még gyereket.


Ha nem vállalnék még egyet, akkor jóval kevesebb férfi közül választhatnék, 5ből 4 ki is esne..


Egész helyes és normális férfiak vannak fent társkeresőkön:)


Ha budapesti vagy(esetleg közel vagy a belvároshoz), írj nyugodtan, egy huszonéves anyukát sem ismerek.

2017. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem vagy randa és nem vagy rossz az ágyban, akkor nem lesz nehéz. Kezdetben persze a gyerek nélkül kell nyomulni, de aztán ha jól elvagytok ezzel nem lesz gond. Pláne ha a másiknak is van gyereke. HA nincs akkor sincs nagy gond.... Szerintem jók a kilátásaid az 50%-os válások országában.
2017. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Én fél évig voltam egyedülálló 1 gyerekkel (aztán kibékültünk az apjával) regisztráltam hülyeségből egy-két társkeresőn,de elkeserítő volt.Jól nézek ki egyébként,biztos egzisztenciám van,és erre két típusu férfi akart jönni: A tőlem 10 évvel fiatalabb suhanc (gondolom tartsam el) meg aki csak dugni akart.Ebből volt minden,nős is,meg egyedülálló is...jobbnak láttam helyrehozni a dolgokat a gyerekem apjával,mert a többi sem különb semmivel sem,sőt...
2017. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
2 gyerekkel találtam társat viszonylag gyorsan, ritka szerencsém volt azt kell mondjam. Nem anyagi segitsegre vártam, hanem "csak" aki őszinte, megbízható, nőként tekint rám, és maximális érzelmi biztonságot tud nyújtani. Nincs gyereke de jöhet ha úgy dönt a sors. Szintén fontos szempont hogy kölcsönösen elfogadják egymást a gyerekekkel, ez is várakozáson felül alakult. Nemigen tud anyagilag segíteni de az exemet én tartottam el éveken át tehát azért sokkal beljebb vagyok :-)
2017. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne találnál? Van olyan férfi, aki nem akar saját gyereket vagy esetleg akinek van és már nem akar többet.

Az én exem is egy 2 gyerekes nőért hagyott el.

2017. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Tehát van remény, ne adjam fel. Igazán köszönöm, hogy biztattok, rengeteget jelent ez nekem, még ismeretlenül, virtuálisan is. :)
2017. márc. 5. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!