Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Esetleges gyermekelhelyezési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleges gyermekelhelyezési per kapcsán régi, többéves dolgokat előszedhetnek a felek?

Figyelt kérdés

Ami a másikra rossz fényt vetne?

Tehát olyan dolgokra gondolok, ami ha aktuis lenne, befolyásolhatná a helyzetet, viszont több évvel ezelőtt történtek?


Elméleti kérdés, nem folyik ilyesmi, nem vagyok érintett, csak érdekel a dolog.



2017. márc. 10. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez sokban függ attól, miröl van szó.

Ha valaki régebben gyakran cserélgette a partnereit, az nem számít (söt akkor sem, ha most teszi, feltéve, hogy nem ez a foglalkozása, illetve nem a gyerek jelenlétében történnek intim dolgok), vagy gyógyszer-drogfüggö volt, de már hosszabb ideje nem teszi, azzal nem foglalkoznak.

Ha valaki agresszív tipus, a másikra vagy a gyerekre nézve veszélyt jelentett, akkor igen valószínütlen, hoyg a gyereket nála helyezik el.


Szóval erösen függ a konkrét esettöl.


A gyereklehelyezésnél ugyanis az a fontos, hogy a gyerek egészséges testi és lelki fejlödése biztosított legyen és nem az, hoyg melyik szülö milyen ember, amennyiben ez a gyerek életében nem játszik konkrét szerepet.

2017. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Ha valaki régebben gyakran cserélgette a partnereit, az nem számít (söt akkor sem, ha most teszi, feltéve, hogy nem ez a foglalkozása, illetve nem a gyerek jelenlétében történnek intim dolgok), vagy gyógyszer-drogfüggö volt, de már hosszabb ideje nem teszi, azzal nem foglalkoznak." => Igen, ilyesmikre gondoltam.

Köszi a válaszod!

2017. márc. 10. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Az alapszabály, hogy ami a gyerek testi vagy lleki fejlödését nem károsítja, azzal nem foglalkoznak. (Egész elvileg egy hivatásos prosti is megkaphatja a gyerekfelügyeletet a "tisztességes" apával szemben, amennyiben a "munkáját" teljesen le tudja választani a gyerek körneyzetéböl és életéböl)
2017. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sajnos nem teljesen így van ahogyan azt leírták neked ne nyugodj meg annyira.Igen is minden számít ami a gyermek testi,lelki épségét illetően befolyásolja az életét.Nem csak az esetleges agresszivitás bármelyik fél erkölcsi élete is számít nagyon is.Sok más egyén között.Feltételezem te nő nemű vagy és azt is, hogy nem véletlen tetted fel ezt a kérdést :) Valamilyen okból csak érdekel ez a téma.Ha gondolod keress meg privátban és mesélj bátran benne vagyok a témában.
2017. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezzel viszont egyetértek: "Szóval erösen függ a konkrét esettöl.


A gyereklehelyezésnél ugyanis az a fontos, hogy a gyerek egészséges testi és lelki fejlödése biztosított legyen és nem az, hoyg melyik szülö milyen ember, amennyiben ez a gyerek életében nem játszik konkrét szerepet."

2017. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es: a kérdezö a RÉGI problémák miatt kérdezett és az tényleg nem számít, hogy ezelött jópár évvel hogyan viselkedett, amennyiben most nincs ellene komoly kifogás!!!!!
2017. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már megbeszéltem vele.tisztáztuk a dolgokat.
2017. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
OK!
2017. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért.....


Nem árt ezt is figyelembe venni


"A Csjt. 24. §-a szerint a házastársak hűséggel tartoznak egymásnak, és egymást támogatni kötelesek. A családi élet felelőtlen megbontása, a házastárs, a gyermek indokolatlan elhagyása kétségessé teszi, hogy e szülő rendelkezik a gyermek neveléséhez szükséges személyi, erkölcsi tulajdonságokkal. A házasélet megromlásáért való felelősség értékelése elősegítheti annak megítélését, hogy melyik szülő alkalmasabb a gyermek nevelésére."

2017. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én exem 20 évvel ezelőtti dolgokat ásott elő. Én már rég elfelejtettem.
2017. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!