Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Undorító dolgot tettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot tettem a gyerekeim anyjával, hogyan enyhítsem meg?

Figyelt kérdés
Megcsalt én meg gyerekes és szívtelen módon álltam bosszút. Sokat lesz itt a gyerekek miatt, szóval jó lenne a béke.

2017. márc. 20. 14:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Azért van abban valami amit itt feljebb írt valaki, hogy nem lehet azért csalt meg mert szexuálisan túl prűd Vagy? Neki más és több kellene? Ha belement szexuálisan akármibe amit eddig nem csináltattok, akkor azért ő is kellett hozzá, ha annyira nem lett volna neki jó, nem csinálta volna. Amúgy nem hiszem, hogy valami nagyon szégyellni való lenne, amit itt nem lehet leírni, mert itt már minden téma volt. A másik, hogy semmi nem gáz a szexben ha mindkét fél benne van.
2017. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem szól hozzád? le kéne róla már venni a szájkosarat.

lehet várja hogy megint leteperd :D !! olyan pesszimista vagy..

2017. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!