Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok! Mit ereztetek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit ereztetek amikor a parotok azt mondta, hogy nem szerelmes beled és nem is volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kezdetektől fogva megmondta őszintén, hogy nem szerelmes belém, csak nagyon szeret velem lenni. Sajnos én belezőgtam, ki is használja rendesen. Soha többé nem szeretnék ilyen állapotban lenni férfi miatt.
2017. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez milyen idióta kérdés már,miért ez annyira általános jelenség?
2017. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk ekkor pár hónapos volt a gyerekünk.

Nagyon nagy tragèdiának kell ahhoz törtènnie, hogy mèg1x olyan mèlyre kerüljek, mint akkor. Hónapokig tartott, mire levegőhöz jutottam, ès el tudtam kèpzelni más úton a jövőmet. De nagyon megerősödtem, ès mèly önvizsgálatot tartottam.

2017. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon csalódott lennék. Hogy nincs annyi emberismeretem, hogy ezt ne vegyem észre x idő alatt.
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Voltam ilyen helyzetben. Nem maga a kijelentés fájt, hanem annak a megnyilvánulásai. Válás után terápiára jártam és akkor tudatosult, hogy az exem bizony nárcisztikus, aki önmagán kívül senkit nem tud szeretni... És hány ilyen ember van! Azóta viszont már felismerem és kerülöm őket.
2017. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Én évekkel szakítàs utàn mondtam el lànynak, aki szerelmes volt belém. Az ember nem àtverésből van vele, hanem valahogy történik a làny szerelmes nyomul, és egy idő utàn én is ràmondtam, hogu szeretem. Ez akkor van, amikor még nem tudja az ember mit érez, nem tudja mi a szerelem. És nem elég bàtor nemet mondani, meg megbàntani màst


De durva szakítàs utàn me lehet nem igaz, hogy nem szeretett. Az meg a màsik véglett.

2017. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy kapcsolat nem múlhat a szerelmen, mert az elmúlik, max 3 évig tart.

Ha ezen kívül minden stimmel, akkor csak mondanám, hogy „oké”... ennyi.

2017. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Végződött igy egy kapcsolatom.De ott a fiú fiatalabb volt nàlam és nagyon messze lakott.Elég komolyan kezdtük a kapcsolatot de nagyon ritkàn tudtunk talàlkotni és benne közben megvàltozott valami.

Tudtam hogy nem remélhetek tőle sokat a tàvolsag miatt.Csak egyszerűen nem akartam elvesziteni.

De akkor is borzalmas volt ezt hallani.Hogy nem szerelmes és soha nem is volt.Becsapottnak éreztem magam.Amikor eljött hozzàm,amikor hozzàmért,ràm nézett,hozzàm szólt... Mindenből azt éreztem hogy szeret,hogy ugyanolyan fontos vagyok neki mint ő nekem.De mikor elmondta a valódi igazsàgot,hogy neki csak egy kedves ismerős vagyok,akkor màr hazugsàgnak éreztem mindent,ami addig történt.Én is hibàs vagyok,mert olyasmiről àbràndoztam,amire nem volt semmi esély.ő pedig nem mondta el ezt igy hamarabb.Ennek màr vagy 17 éve,de nem tudtam túltenni rajta magam.Azóta is kavarognak bennem az érzések.Sikitani tudnék,ha erre gondolok és folynak a könnyeim.

Azóta nem is volt komolyabb kapcsolatom senkivel.Akkor àtértékeltem a dolgokat és ràjöttem,nincs is szükségem szerelmen és egyéb romantikus balgasàgokon alapuló kapcsolatra.Én nem akarom hogy ilyen fàjdalmas,megalàzó helyzet mégegyszer megtörténjen velem.Ez nem jelenti azt,hogy pàr nélkül élem az életem.De a jàtékszabàlyok màsmilyenek lettek!

2017. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 szerintem ne csak a rosszat lásd abban, hogy szerelmes voltál ennyire valakibe. attól, hogy ő nem érezte ezt veled még megtörtént. nem mindenki éli át. lehet az a fiú azóta sem.
2017. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,csak én férfi vagyok. Bár az én történetem se semmi...
2017. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!