Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés kérdés. Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranger123 kérdése:

Gyermekelhelyezés kérdés. Mik az esélyeim apaként?

Figyelt kérdés

Előszór is elnézést a helyes írási hibákért,és fogalmazásért,mivel 5 éve költöztem Magyarországra.


Feleségemmel épp válunk,mert megismerkedett egy férfivá,de még nem élnek együtt.És van egy 2 éves kis fiunk.

A kis fiam mióta megszületett, én foglalkozom és törődöm vele,szóval jobban kötődik hozzám,mint az anyjához.

Az anyukája,sokszor rázogatta és kiabált vele.

Mikor elhagyott vitte a fiamat is. Megegyeztük,hogy hétvégente oda adja. Szombaton mikor mentem fiamért, akkor örült nekem,és mikor vittem vissza vasárnap az anyját meg látva sírt és,nem akart a kezemből az anyja kezébe menni. Ez így zajlott más fél hónapig. Ezekről videó felvételt is készítettem. Ezek dolgok után fiamat nem vittem vissza,már nálam van 5 hete . 5 Hét alatt 3-szor volt látogatni fiunkat. A bíróságon figyelembe veszik ,az igazságügyi pszichológus szakvéleményét,és a fiam kezelő orvosa véleményét? Mert a szakvéleményben kiürült,hogy fiam hozzám kötődik jobban.És kezelő orvos is megírta véleményét,hogy kis fiamat én vetkeztettem,öltöztettem,és nyugtattam meg,nem az anyja.(mivel nem tudta,és fiam nem ment hozzá)

Ráadásul vannak tanúk,akik bizonyítsák,hogy a kis fiamat velem látták sokat játszani a játszótéren,illetve sokat hallották ,hogy kiabál és veszekedik a gyerekkel.(szomszédok).

Feleségem munka nélküli,és elég rossz körülmények közt él szüleivel és testvérével.Nincs fürdő ,és benti WC.

A feleségem állítása a következő : tiltom a gyereket tőle,és nem mond le gyerekről. Gondolom csak a pénz véget akarja...

Válaszokat,tapasztalatokat elöre is köszönöm.



2017. ápr. 29. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
.... :) frédi...
2017. ápr. 29. 22:38
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Semmi esélyed.
2017. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha pénzügyileg is tudod biztosítani a gyerek megfelelő körülményeit, akkor mindenképpen van esélyed. Nagyon elhúzódhat, évekig tarthat, kirendelhetnek még szakértőket, kikérdezhetik a bölcsödét, ha jár a gyerek bölcsibe, ... Küzdj érte, mert ha első fokon nem is sikerül, ha fellebbezel, másodfokon 40% esélyed van férfiként nyerni. Szóval én azt mondom, érdemes küzdened.
2017. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tartósan munkanélküli a nejed és el tudod intézni,hogy az ítéletig veled maradjon a gyerek,akkor azért van némi esélyed.
2017. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az ügyvéded is elmondja, hogy érdemes építkeznetek a volt feleség anyagi helyzetére és arra, hogy nincs fürdő és benti wc. A pszichológiai szakvélemény is jól jöhet.

Ami hátrányt jelenthet, hogy sajnos nálunk irreálisan sokszor ítélik az anyáknak a gyermekeket, sokszor igazságtalanul.

2017. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5éve èlsz M.on àllampolgàri esküt letetted?
2017. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Az esélyeid kb. Mint hintalónak a nagy derbin...


De azért próbáld meg. Taposd az anyát a sárba alaposan, és akkor talán.

Viszonyításképpen: "Ha az anya egy drogos, utcalány, attól még lehet jó anya." Ebből indul ki a bíróság. Ha meg nincs pénze, akkor többet fizettetnek veled. Ha nincs náluk fürdő, wc, akkor még azt is kifizettetik veled, és lesz. Utána már nincs mire hivatkoznod. Mindenhol nőkkel fogsz találkozni, és őket kell meggyőznöd, hogy jobb vagy náluk. Nagyon kemény lesz, szinte esélytelen. Mindenképpen szerezz női ügyvédet. Csak egy nő tud aljasabb lenni egy másik nőnél. Neked most pont erre van szükséged, egy ilyen ügyvédnőre.


Én drukkolok neked, de ez sajnos kevés lesz. Majd mindenképpen írd meg, hogy hogy alakult.

2017. ápr. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy 60-40 a feleséged javára..



Ha szerinted csak a pénz érdekli, mondd el neki, hogy a legjobb ügyvéded van, és hogy a vesztes fizeti a perköltséget. Szépen sorold a bizonyítékokat. Ha beijedt, ajánld fel neki, hogy nem kell gyerektartást fizetnie, ha nem akar. És megállapodhattok a láthatásban. Én ezt tenném.

2017. ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik csak egy példa. Ismerős vàllalkozó felesége egyhàzi iskolàba dolgozott. Volt két szép lànyuk. Köztiszteletben àlló de vàllalkozó elkezdte az iskola felújìtásàt erre összejött a nő vele, mert jobban ment annak a vállalkozónak..gyerek is fogant a volt férj alig tudta elintézni,hogy ne az ő nevére menjen a gyerek az egyhàzi iskolàból a nőt kirugták. Az épìtő ipari cég becsődölt. A két gyerek két felé ment. A volt férj az özvegy anyukàjànak szomszédja ezért kapta meg az egyik lànyt....az anya a nàla maradtat gyakran megverte mégse vették el tőle.
2017. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

a 2 éves gyerekkel otthon lenni nem munkanélküliség

az meg hogy meló után elmentél a picivel a játszótére alap dolog erre ne fényezd magad

2017. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!