Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, volt olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, volt olyan akinek a gyereke/gyerekei sokáig reménykedtek abban hogy anya-apa újra összejönnek?

Figyelt kérdés
Mennyire viselte meg őket a válás?
2017. máj. 29. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nyíltan beszéltem a gyerekemnek arról, hogy miért megyünk külön az apjával (természetesen az ő szintjén) és hogy az ő életét ez hogyan fogja érinteni. Eleinte ijesztő volt számára a változás, de soha nem akarta, hogy újra együtt legyünk, elismerte, hogy jobb nekünk külön. Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy megéri őszintén kommunikálni a gyerekkel...
2017. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel minden gyermek így van a szétválás elején, a kisebbek és a nagyobbak is. Ez természetes dolog a gyermektől, hogy együtt akarja látni a szüleit. Idővel majd megérti.
2017. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ők is fellélegeztek hogy vegre nem együtt élünk.
2017. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reménykedett a fiam (6 éves).Láthatáskor húzta össze a kezünket, kérlelte az apját,hogy éljen velünk.

Miután az apja bemutatta a nőjét (aki miatt váltunk), többet nem kérte.

2017. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A pszichologusok szerint egy gyerek nagyon sokáig, akar felnőtt koráig reménykedik titkon, akar tudat alatt ebben, még ha ki nem is mondja, vagy nem fogalmazódik meg benne....

Sajnos... Ilyen a gyermeki lélek...

2017. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4es, ilyenkor nem értem az apákat. Hogy-hogy nem szakadt meg a szíve.

Nekem egy férfi sem tudna olyan fontos vagy fontosabb lenni mint a gyerekem.

Akik írtatok, a gyermekeitek azóta lelkileg jól vannak? teljesen feldolgozták? én nagyon félek ettől

2017. máj. 31. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Nem dolgozta fel teljesen a fiam.Bevallom én sem.8 hónapja vagyunk külön.Mostanában az a kérdés hangzik el sokszor részéről,hogy anya, ugye xy-t (nő neve) is el fogja hagyni apa mint minket?

Az ex férjem menekült,mikor a gyerek az elején az összehozásunkkal próbálkozott.Most már ridegen reagál.

Kitartást Kérdező,mert az anyai szívnek ez nagyon fáj.

2017. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En írtam a pszichologusokrol. Nálunk ki s a
2017. jún. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elkuldte a telo. Szóval, az van, mint a 4-esnel. Es ahogy írtad. Nekem soha senki nem lenne fontosabb, mint a kisfiam. Ez az anyai sziv. Es hogy nem szakad meg a férfiak szive? Nem. Saját maguk fontosabb, mint bárki es bármi. Es ilyenkor mindig az új no diktál... Mi másfél eve váltunk el. Kisfiam most 5.5 eves. Es az óvónők is mondjak, amikor vm ovis esemény van, es ott vagyunk mindketten, egyszerre vagyunk vele, kisfiam határtalanul boldog, ki tudna bújni a bőréből. Szívfacsaró. Mi sem dolgoztuk fel. Ezt igazából szerintem csak nagyon hosszú idő után lehet.... Sok erőt kívánok!
2017. jún. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!