Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyire viselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyire viselt meg, hogy a volt férjeteknek/feleségeteknek új párja van?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tünik hogy boldogok is? Talán még az exetek családja jobban is örül az új társnak?
2017. jún. 7. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Azért szakítottam, mert új életet akartam.
2017. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

engem már a válás előtt is megviselt, ugyanis megcsalt, a válás beadása és a bontóper között meg volt 3 hónap.


az új csaj 2 hónappal később (tehát még a válás kimondása előtt) otthagyta.


én még jó másfél évig nem találtam a párom, de azóta férjhez mentem, és született egy kisfiunk is:) az ex azóta is barátnőzik, láthatóan él bele a semmibe.

2017. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azt reméltem leszáll rólam, ha végre bnője lesz, de hiába vannak együtt 2,5 éve, még mindig rajtam "rágódik". Ő csalt meg, én végleg kidobtam, relatíve hamar lett új párom, na innen az exem ezt nem birja feldolgozni :-)
2017. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2es, meddig voltatok házasok, született közös gyerek is?

3as, póruljárt az exed :), ti meddig voltatok házasok? van gyermeketek vagy miért tartjátok a kapcsolatot?

2017. jún. 8. 07:48
 5/23 anonim ***** válasza:
Megcsalt, ezért váltam.Együtt él a nővel már egy fél éve.Az első 3 hónapban nagyon megviselt.
2017. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig éltetek együtt? Most már túl vagy rajta vagy még fáj, ha látod őket?
2017. jún. 8. 10:42
 7/23 anonim ***** válasza:

8 évig.Fáj, mikor a gyerekünket úgy hozza vissza, hogy a nő is ott ül a kocsiban.

Az meg különösen,;hogy a láthatások arról szólnak, hogy a gyerekünk beültetve a tv elé, ők meg a másik szobában.

2017. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor neked sem könnyű. Mennyi idős a gyerek? Szeret ott lenni náluk vagy csak muszájból megy?

Nekem is fáj, amikor a gyerekem velük van:(

2017. jún. 8. 11:28
 9/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. 13 év volt 2 gyerek. Mindig szüksege volt mellettem mas nokre, arra h tudja masnak is kell. Azt hitte nem merem otthagyni, tevedett. Sztem sose fogja megemeszteni. A gyerekek nemigen mennwk hozza, 1x voltak a nőjevel egyutt nyaralni, utana kijelentette a nő, hogy nem birja őket, mert tiszteletlenek az apjukkal (ebedkor fel mertek allni az asztaltol mikor vegeztek, ilyen f...sagok). Gondolhatod mennyire vagynak hozza :-D

Engem amugy nem zavart sose orultem h megszabadultam az exemtol, kinlodjon vele mas :-)

2017. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Kérdező, próbálj megnyugodni.Tudom, bagoly mondja... :(

Minden kapcsolat az elején szép.Ahogy telik az idő, jönni fognak a gondok ott is.Kutyából nem lesz szalonna.

Élni kell a saját életünk, különben belehülyülünk.Egyszer csak visszakapják a sorstól...Nem vagyok bosszúálló, de elégtételt szeretnék.

2017. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!