Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálatok hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
Anyukák akik elváltatok, van gyerek.Új kapcsolatotok lett, összeköltöztök az új párotokkal és az előző házasságból született gyereketekkel. A gyerek jól kijön az új párotokkal és az apával is?
2017. jún. 10. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak rokonságban van hasonló. Ott minden rendben. De azért az evidens lenne, hogy kialakul köztük egy jó kapcsolat még összeköltözés előtt. Nem csak akkor ismerik meg egymást mikor már együtt laktok.
2017. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem lakunk együtt. De már most jól kijönnek. Jobb is vele a kapcsolata mint a saját apjával. Csak kíváncsi voltam másnál hogy van.
2017. jún. 10. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Az apjuk amolyan "haver", nincs klasszikus apa-gyerek kapcsolat köztük.

A párom teljesen elfogadták. Azóta kistesó is lett. Mi így vagyunk most egy család, ahol az apa szerepét mindhármuknak a párom tölti be.

2017. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek az éremnek két oldala van.

A volt feleségem úgy hagyott el, hogy közben már randizgatott az új párjával(munkahelyi kapcsolat) és a bíróság természetesen neki ítélte a gyerekfelügyeletet pedig ezt semmi nem indokolta. El sem tudom mondani mennyire bosszant, hogy egy vadidegen férfi egy háztartásban él a gyerekeimmel, naponta beszélhetnek egymással, tanácsolat ad nekik, hős apaként tetszeleg, miközben a saját apjuk láthatása korlátozva van. Szerencsére a nagyobbik fiam már lassan 14 éves lesz, visszajön hozzám, ki nem állhatja az "új apucit" és szerencsére ez ellen az anyja sem tehet semmit, a kisebbiket viszont teljesen ellenem nevelik.

2017. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"El sem tudom mondani mennyire bosszant, hogy egy vadidegen férfi egy háztartásban él a gyerekeimmel, naponta beszélhetnek egymással, tanácsolat ad nekik, hős apaként tetszeleg, miközben a saját apjuk láthatása korlátozva van."


Sajnalom, hogy a nejed igy hagyott el, de ha mar elvaltatok, semmi kozod az o uj eletehez. Egyszer valahol irtad, hogy az elvalt apaknak legyen joguk beleszolni, hogy az anyjuk kivel koti ossze ujra az eletet, ill. addig ne keressenek uj tarsat, mig a gyerekek fel nem nonek, hanem valtott elhelyezesessel neveljek oket.

2017. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

"elvalt apaknak legyen joguk beleszolni, hogy az anyjuk kivel koti ossze ujra az eletet"


Mi a f@@sz?! Bezzeg egy nő nem szólhatna bele, hogy a férfi kivel van együtt. Ehhez senkinek semmi köze!

2017. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiam nagyon kedveli az új kapcsolatomat és remélem, hogy így is marad :)

Mivel nagyon jó apa volt a volt férjem ezért heti váltásban van a fiunk, aki most 7 éves és így nem távolodik el az édesapjától sem. Természetesen pl ezen a héten vele van és nekem van "láthatásom", hét közepén egy délután. Nem tartom fairnek, pont emiatt, hogy a saját apjától elvegyem a gyereket és más nevelje azért mert mi nem klappoltunk ...

2017. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!