Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jelentsem valahol hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentsem valahol hogy a parom (apa) ugy megdorgalta a gyereket hogy reggel a gyereket remegve ultettem be a kicsiba es a kis szive hevesen vert?

Figyelt kérdés
Ezzel elerhetem azt hogy apa egy darabig semmikepp ne kapja meg a gyereket? Reggel felkeltunk kb egy hete tudom hogy apa valni akar. Nem en akarok valni o akar! Persze fenyeget a gyerekeket maganak akarja. Reggel oviba keszukve a nagyobbik gyermekem a kanapen fekve rugdosta amin apa agya bedurran mert tobbszori raszolasra sem hagyta abba. Akkor apa erosen megfogta mind a ket labat es osszeszoritott es nagyon survan raszolt es felelmetes tekintettel nezett a gyerekre.... aki hatalmas sirasban tort ki apa dirva reakciojatol. Ugy indultunk el oviba nyari reggelen hogy a gyerek remegve ult a kocsiban. Kerdeztem fazol??mondta nem felek Apatol.,mikor oviba ertunk meg pici remegese volt , es mondta anya a szivem is majd kiugrott!!! Tegyek valahol feljelentest ezzel kapsolatban? Segithet abban hogy kevesbe vegye el a gyerekekt??
2017. jún. 15. 02:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Ezt a sztorit megkonnyeztem, bruhuhuhu.

Amugy meg eleg gaz, hogy apanak hivod a ferjed.

2017. jún. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Öööö.... Mégis miféle család az, ahol testvérek rugdossák egymást, és többszöri felszólításra se hagyják abba??
2017. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Hát, kedves "anya"!

Lesz ott mit vizsgálni, ahol a gyerekek egymást/az apjukat rugdossák (bocs, de nekem nem derül ki egyértelműen a leírásodból, hogy ki rugdosott kit)....

2017. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Szegény apa! Ilyen jóindulatú anya mellől nem csodálom, hogy le akar lécelni.
2017. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Jó vagy rossz ez, mindenesetre a Mo-i bíróságok az anyának szokták ítélni a gyereket. Azonnal keress egy korrekt ügyvédet, kérdezd meg a lehetőségekről, hogy megnyugodj és ne kelljen ilyen dolgok miatt idegeskedned, mert az a gyerekeknek nem jó!

Nagyon csúnya dolog a gyerekek elvételével fenyegetni a másik felet, főleg, ha én akarok válni. Ha kell, meg is fingathatod, ahogy az elváló anyukák nagy része teszi, de ahogy látom a tied meg is érdemli.

2017. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Először is nyugtasd meg a gyereket, nehogy a végén valami kis pánikrohamot kapjon :(

Nem tudom hogy ezzel amúgy mit tudnának kezdeni a hatóságok. Amúgy 2010 óta a szülő sem verheti a gyerekét, de ez még nem az a kategória.

2017. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Apa rászólt többször a gyerekre, hogy ne rugdosson testvért/apát nekem sem tiszta. Összefogja a lábát és erélyesen szól rá, a gyerek abbahagyja, mert megijed. Ha a gyereked majd később egy 120 kilós kancigányt rugdal, akkor szerinted szépen rászól, hogy na nemár ? Nem jókedvében neveli a gyereket a szülő ilyen módon is. Ez arra szolgál, hogy a gyerek tisztába jöjjön azokkal a korlátokkal, melyeket ugyan át léphet, viszont a biztonsága kárára. Röviden annyi történt, hogy apu elhelyezte a stop táblát a kereszteződésbe. Nálam édesanyám tette ezt amennyiben szükséges volt, mert apám értünk gürizett naphosszat. Addig amíg van következetesség és nem sérülést okoz a szülő addig nem feljelentgetni kell. "Megijedt a gyerek" nagy kaland. Akkor is meg fog ijedni, ha kitapossák a belét, mert nem tart két lépés távolságot, hiszen mindent megtehet. Te látsz ebbe bele, te tudod miről van szó. Ennek megfelelően járj el szerintem.

30/f

2017. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek csak megkell nevelnie a kölyköt...

Úgy néz ki erre apád a megfelelő személy...


(irónia)

2017. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kettővel fölöttem író, a tettlegesség esetleg nálatok volt megoldás de ezt majd megbeszéled a pszichológusoddal. Mindenesetre légyszíves ne propagáld sehol.
2017. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

#5 kivételével szerintem nektek kár volt ide válaszolni...


Kérdező, ha válni akar, hadd menjen. Az ilyen jobb is, ha elhúz.

A gyerekeket 99,9%, hogy te kapod (ha a nagy ovis, a kicsi még kisebb...)

Ő meg majd fizetheti szépen a részét (jönnek majd a "megélhetési anyukázók", de 2 gyerekre ha kap 40-60 ezret, elhieti mindenki, hogy nem abból fog fodrászhoz, műkörmöshöz, meg szoliba menni, sőt, nyaralni se valószínű...)

2017. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!