Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el? A férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el? A férjem egy szemét. Eladja 2 lakását, hogy vegyünk egy házat, ahol lehetne gyerekünk, de házassági szerződést akar velem iratni vagy az anyja nevén legyenek a lakások. Én ki idő alatt dolgoztam otthon, mosom a gatyáját ki leszek semmizve?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Hogy lehet valaki ekkora szemét. El jöttem otthonról anyukámhoz és azon gondolkodom váljak e el. Most ha már házastársak vagyunk akkor nem úgy lenne a normális ha mindennek a fele az enyém és ővé? Persze ez az én dolgaimra is vonatkozik, bár nincs túl sok de én nem iratnék vele házasságit az autómért pl. És ha valami közbejön én mehetek vissza mondjuk akkorra már 3 gyerekkel anyukámhoz a önkormányzatiba???? Ezek a lakások sem olyan nagy értéküek. Két 46 nm es zuglói lakásról van szó. mintha én el akarnám lopni.... Egyszerüen nem találok szavakat ez egy kis szemét...


elnézést az indulataimért, de most fel vagyok dúlva, nemrég volt a veszekedés.


2017. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
vagy az anyja nevén legyenek a lakások.- Itt úgy értettem hogy az anyja nevén lenne a ház amit a lakásokból vennénk.
2017. jún. 19. 21:08
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ha jól értem, a férjed a házasságkötés előtt szerzett lakásait el akarja adni, és ő akarja eldönteni hogy kinek a nevén legyen, és te ezen fel vagy háborodva?
2017. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Azért akar szerződést íratni a férjed, hogy miután elváltatok, TE ne tudd őt kisemmizni! És a válás után ne neki kelljen az utcára menni, hanem neked. Ne vedd bántásnak, mert nem személyesen ellened szól, de én is pont ezt csinálnám a helyében! Ezt sem sértésnek szánom, de ha ez így nem felel meg neked, akkor el kell válni tőle.42/F
2017. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

Itt sem a férfi a hülye..


Anyukám,bele akarsz szüli abba a házba HÁRMAT amit csak az Ő házainak az eladásából vesztek. nem úgy megy,hogy megházasodom,beleteszem a seggem a jóba és alanyi jogon jár a vagyonának a fele,ami előttem is megvolt. ne legyünk már röhejesek. nem ki leszel semmizve,most sincs szinte semmid,neki van,okos hogy védi,ezek szerint okkal. a kocsid senkinek sem kéne,hacsak nem valami luxusjárgány..nade azért két ház,nem egy árban van.

2017. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Először is, két LAKÁS másodsorban én soha nem tennék olyat ami írtatok. Én nem vagyok egy olyan ember aki más vagyonára utazik. Pont emiatt esik rosszul és akaszt teljesen ki, mivel én mindent feláldoztam, fel is áldoznék a családért, és mindenem amim van megosztok vele, és csak ugyan ezt vártam el, semmi többet kevesebbet. Én őt választottam mert szerettem, de lett volna akár ORVOS is aki elvett volna feleségül. Látszik hogy a szívre hallgatni nem a legokosabb dolog :( Amúgy 3 éve vagyunk házasok. Még ilyenkor is érvényes hogy amit elötte szerzett az az övé teljesen?
2017. jún. 19. 21:14
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem kíméld meg es valj el.

Nagyon egyszeru a képlet, anyagilag nem ugyanannyit tettetek bele a dologba, nem ugyanannyit vesztek ki.

Es egyebkent sem ertem miert okvetlen neked jarna mindegyik gyerek, mikor semmid sincsen.....


Tanulni kellene, kellett volna, s tapadna mellé a racionális (nem érzelmi alapú) gondolkodás

2017. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Az meg hogy az autóm senkinek sem kell.... én azért megdolgoztam. nekem senki nem adta, megdolgoztam érte. az enyém, én pedig megosztom. tudom hogy nem ér annyit, de nekem erre tellett és ezt amit nehezen összehoztam beáldozom ha kell. Tudom ezt nehéz felfogni ebben a pénz orientált világban de ez ugyan olyan gesztus a részemről, persze tudom az érték más de akkor is...
2017. jún. 19. 21:19
 8/35 anonim ***** válasza:
45%
Neked sokat ér az autód, de az bizony pár év alatt leamortizálódik. Most 1/5-öd annyiért tudnád kb eladni. Már ha megveszik.
2017. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
Mivel házasság előtt szerzett vagyon a 2 lakás, hiába kerülne a nevedre 50%-ban, válás esetén a ferjede maradna. Ha jól gondolom, nincs jelentősége, hogy kinek a neven lesz a ház. Ha lesz közös gyerek, a gyerek örökli. Ha elvaltok, nem lesz a tiéd. Amíg együtt vagytok, élvezd és hidd el, nem számít kinek a nevére kerül. Nyugi, szeressetek egymást. Nőként gondolkozol, de ez nem lehet való ok. Elsőre talán nehéz volt hallani, de pár nap alatt ha atgondolod, hogy ha lesz egy közös gyereketek, aki megnősül és a családi vagyont így kezelné, te se orulnel neki. Amíg szerelem van, nem számít a vagyon, de válásnal igen. Sok sikert, én drukkolok nektek. 42N
2017. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
20%

Ez is egy intő példa, hogy ne a szívemre hallgassak majd párválasztásnál.

Basszus én a helyedben az orvost választottam volna.

Nem fog érdekelni akkoriban, hogyha a kőművest fogom szeretni ha mellette ott lesz majd az építész, aki legalább annyira akar majd. Egyértelmű, hogy melyiket fogom választani.


Én a helyedben elválnék.

Az ilyen nyomorult elnézné, hogy a gyerekei az utcára kerüljenek.

Ő nem tervez veled hosszútávra.

2017. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!