Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Testi sértés számít váláskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi sértés számít váláskor?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne ,hogy ha beadom a válást, a gyermekelhelyezéskor számít bármit ha feljelentés van a férjem miatt?

Sok évi bántalmazás után végre rendőrt hívtam miután a férjem tört zúzott a házban és nekilökött az asztalnak, ami miatt bevérzéseim és zúzódásaim lettek. Akkor voltam orvosnál is, és a gyerekekkel elmentünk a házból, ami közös tulajdon.

Azóta eldöntöttem hogy elválok tőle, kész nem birom tovább sem lelkileg sem fizikailag. A gyerekeimet sem teszem ki ennek többet, mindenki gondol amit akar.

Tehát eljöttem, viszont hamarosan letelik a 30 nap amig van lehetőségem feljelenteni (könnyű testi sértés miatt)

Jelenleg békén hagy minket de félek ez csak a 30 napnak szól. Viszont ha feljelentem talán többet ártok magunknak mintha nem, mert ha elborul az agya sok mindenre képes.

Az a kérdésem van e jelentősége egy ilyen beadványnak a gyermekelhelyezés ügyében vagy semmi. Pl a kisebbik gyermek itthon volt amikor mindez történt, ő azóta látni sem akarja az apját. Én meg nem erőltetem. Igaz az apja sem kereste egyszer sem, sőt azt mondta nem tart igényt " rájuk. Ha van valakinek bármi használható tapasztalat vagy ötlete mit is lenne okos dolog tenni, kérem írja le nekem. Egyenlőre ügyvédre nincs pénzem, neki van mert Ausztriában dolgozik,szóval tartok tőle mit talál ki, ha bármiben ellene teszek. Köszönöm annak aki ír.



2017. júl. 20. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10-es, tudod a tényleges jelző itt még eléggé elhamarkodott, ugyanis amíg nem ítélik el jogerősen a férjet, addig ezek csak vádnak számítanak és mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, amíg nincs bizonyítva az állítólagos tette. Az meg, hogy járt kint rendőr, semmit nem bizonyít. Rendőrt lehet hívni, bármikor kimennek ha hívják őket.


Egyébként átérzem a kérdező helyzetét, és nem akarok érzéketlennek tűnni, csak a tényeket írtam le.

2017. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk az első verésnél a szomszéd jött segíteni,meg rendőrt hívtak.Mit mondjak, a rendőr állt, mint f.. a lagziba és mosolygott.

A következőről látleletet vetettem, majd újra. Aztán beadtam a válást.Az ügyvédem azt javasolta, ne jelentsem fel, de nála alá is írta , hogy enyém a kizárólagos gyerekfelügyelet. A bíróságon a gyerektartáson, felügyelt kapcsolattartáson már cirkuszolt, de közölte, nem akarja feltárni az okokat, miért válunk.Félt a szégyentől, az ügyvédem mondta az övének,ha kell bemutatjuk a bírónak a látleleteket.

Különben azóta kérdeztem ismerőst, azt mondta , 72 órás távolságtartás van, ennyi.Gyermekelhelyezésnél számít.Kérdés, hogy akarja-e a férjed a gyerekeket.

Sok erőt!

2017. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!