Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjemnek új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjemnek új felesége lett.20 év és 2 gyerek van mögöttünk. Ti hogy dolgoznátok/dolgoztátok ezt fel?

Figyelt kérdés

A volt férjemmel 5 éve váltunk el, mert nekem jött valaki, akivel már régòta nem vagyunk együtt.

4 éve neki is új kapcsolata lett, egy 30 éves, gyermektelen lànnyal van együtt, akit most el is vett.

A mi gyerekeink már 18 év 15 évesek.


Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mit eszik azon a másik nőn ennyire?


2017. júl. 30. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

5 éve váltatok el, de még mindig nem sikerült túltenned magad rajta?


Fogadd el, hogy új életet kezdett, kezdj el te is élni és ne a múlton keseregj.


Már nincs mit tenni! Csak továbblépni!

2017. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

"mert nekem jött valaki,"


ezek utan mi a f a s z kozod van hozza? Hagy legyen mar boldog bakker, ha mar te nem tudtal parancsolni magadnak.

2017. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Rendben, de 5 évvel a mi válásunk után nem hiszem, hogy olyan mèly és komoly lehet a kapcsolatuk még, hogy össze is kelljen házasodniuk.
2017. júl. 30. 18:46
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
#2 ott a pont!
2017. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Mit kell ezen feldolgozni? Miattad volt a válás, mégis baj, hogy továbblépett? Ha olyanért váltatok el, akivel már együtt se vagytok, akkor a te értékrended szar.
2017. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg a férjedet, hogy dolgozta fel, mikor neked jött valaki tizenvalahány év után, két gyerekkel.
2017. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az, hogy én félreléptem, csak az utolsò csepp volt a pohárban. Bár tény, hogy utána jeleztem neki, hogy újrakezdhetnénk. Hallani sem akart ròla.
2017. júl. 30. 18:49
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként azt vártad majd, hogy cölibátust fogad és örök életére utánad kesereg?


Mindenki pótolható!


Sőt, sokkal jobbat is lehet találni mindenkinél!


(Te elég hamar le is cserélted, hiába a fogadalom, gyerekek a múlt. Rosszul vagyok tőled!)

2017. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Te lazán otthagytad más miatt anno.Nem tudom miért kell fennakadnod azon, hogy merészelt újra boldog lenni valaki mással, aki történetesen nem te vagy.Te elhagytad, mert úgy gondoltad mással boldogabb lehetsz.Az más kérdés, hogy nem jött be a számításod.Emiatt viszont nincs jogod elvárni, hogy a volt férjed egyedül maradjon és egész életében arra várjon, hogy a hűtlen exneje mikor unja meg a másik farkat, amire lecserélte.Hagyd békén és foglalkozz a saját életeddel, ne azon rágódj, hogy mit eszik a feleségén.Nincs közöd hozzá többé.
2017. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Amikor mas faszi farkat szopkodtad, nagyon gyorsan feldolgozhattad a hazassagodat (meg benne elve :"))... na, pont azt az erzest kell ismet megkeresned! Hajrá!
2017. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!