Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisgyerekkel hogyan talaltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekkel hogyan talaltatok magatoknak uj part?

Figyelt kérdés
4 eves a fiam.Szemelyes tapasztalatok erdekelnenek.
2017. aug. 9. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Vicces, mert sok nő azt hiszi, hogy gyermekkel nehezebb párt találnia.

Ennél már csak az a rosszabb, amikor a pasi hiszi azt, hogy egy gyermekes anyukával jobban jár, mert meggondoltabb.

Szóval pont ugyan úgy mint ha nem lenne.

Utcán, játszótéren, chat és ismerkedő oldalakon, munkahelyen ...stb

2017. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
te ferfi vagy vagy nö?
2017. aug. 9. 11:34
 3/15 A kérdező kommentje:
1 es valaszolo.Te meg nem talalkoztal olyannal,hogy egy ferfi nem akarja mas gyereket nevelni csak a sajatjat?
2017. aug. 9. 11:38
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nőként én nem ismerkednék olyannal akinek már gyereke van, de ez adódhat a koromból is. 23 vagyok, sajátot szeretnék nem más gyerekét felnevelni. Aztán ahogy telik az idő, harmincon túl, ez már más dolog, hiszen ilyenkor az emberek többségének vagy egy elrontott eljegyzése/házassága vagy egy-két gyereke már van. Minél idősebb az ember, annál több a csomag. Röviden, ne aggódj, gyerek ide vagy oda, egy idő után nem akadály.
2017. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

26 vagyok, a párom 40. A fia már tizenéves, így vele nem kell foglalkoznom. Nem kedvelem őt, a személyisége miatt. A páromat viszont mindennél jobban szeretem. Ha viszont egy kisgyereke lenne, akivel állandóan foglalkozni kell és nem tudunk egymással foglalkozni, max éjszaka, nos ebből köszönöm, a korábbi tapasztalataim alapján nem kérnék. Senki gyerekét nem akarom tutujgatni, mivel nem szeretem őket. Sajátot sem akarok, de mindezt előre tisztázva jöttünk össze.

Korábban volt egy nővel dolgom, akinek elsős korú kislánya volt. Aranyos volt, de nem vagyok apatípus, nincs idegzetem hozzájuk, nincs szükségem gyerekre. Nyilván ennek tudatában nem is áltatnék senkit. Vele sem ezért mentünk szét mondjuk. Akkor még úgy gondoltam, hogy el tudnám fogadni és így is lett volna, de ha most keresnék párt, nem kéne semmilyen gyerek. Bár hozzáteszem, hogy a páromat senkiért sem adnám, elfogadom gyerekestül, mindenestül.

2017. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha valakinek szimpatikus vagy biztos megfog szólítani úgy is ha 3 gyereked van.És persze te is ismerkedhetsz flörtölhetsz nyugodtan hisz nem ált meg az élet.Személy szerint ha nekem te mint nő bejönnél és érezném azt hogy neked én is bejövök akkor nem igazán zavarna az hogy van egy gyereked.Bár mivel nekem még nincs gyerekem örülnék neki ha lenne majd közös gyerekünk is.Ez elég nyersen fogalmazódott és ezt csak én mondom semmi rosszindulat nincs bennem.:D Szerintem pártalálásra ugyanakkora az eséjed mint eddig de szerintem ne árulj zsákbamacskát a leendő párodnak és az elején mond el mi a szitu ez a legtisztább a reakcióból már vágod mi a helyzet.Sok sikert!! ;)
2017. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Én azt látom a környezetemben, hogy minden gyermekes anyuka talál párt. Ma már ez nem akadály.
2017. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Enis talàltam ,volt tôbb ''jelentkezô''

Màs is talàlt.

Sztm ha adsz magadra és jô a jellened ,akkor nem akadàly a gyerek.

Persze nàlam fûgg attol is ,hogy milyen a gyerek. Ha egy neveletlen ,elkenyeztetett ,hisztis..akkor new biztos ,hogy kéne a pasi.

n25

2017. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Az én gyermekem 6 volt, amikor a partneremmel megismerkedtem.

Társkereső oldalon történt, ennek az volt az oka elsősorban, hogy kisgyerekkel azért nagyon kötött az élet a kora esti órákban, amikor általában randizni, ismerkedni lehet munka után.

Egyébként igényes, csinos, tanult (diplomás), rendszeresen sportoló, rendezett körülmények között élő nő vagyok- a baráti köröm szerint erre egyáltalán nem voltam rászorulva...

A társam is elvált, neki is van gyermeke, akit a volt felesége nevel, de ő is nagyon gondoskodik róla- így kölcsönösen megértettük ezt az élethelyzetet és elfogadtuk egymás gyermekeit, családját.

Büszke vagyok a társamra, nagyon jó ember, udvarias, mély érzésű, kedves, gondoskodó és nagyon felnézek rá rengeteg mindenben, kivételesen intelligens és okos férfinek tartom őt.


...ennek fényében nem ciki szerintem, hogy a neten ismerkedtünk meg.

2017. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Az én gyerekem 6 éves volt és frissen költöztem el az exemtől, amikor megismertem. Csodálatos szerelem :)

De voltak persze kihívások...

Megismertetni a fiammal, az exemmel való találkozása és hát a páromnak nincs gyereke és egyelőre nehezen bírja a nyüstölést :) Olyan, mintha nyakába szakadt volna az egész. De hősiesen odateszi magát, nagyon nagyon becsülöm ezért.

2017. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!