Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Férjemmel tíz éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Férjemmel tíz éve vagyunk együtt a gimi óta! Amióta ide költöztem nem dolgoztam máshol csak az Ő cegjenel. Nem rég szültem és ilyeneket mond, h. minden pénz az övé és én csak beranya vagyok hogy neveljen a gyermeket!

Figyelt kérdés
Én szeretem de már kedek az ilyen szövegekbe bele fáradni ! És hogy az az én pénzem amit én a kormocskemmel keresek és hogy az van amit ő mond mert ő a főnök ! Kutya szorítóba érzem magam mert elhagynam de nincs ahova menjek és pénzem sincs.
2017. aug. 14. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy kutyaszoritóban, mert élsz és egészséges vagy. Fogod magad, búcsút mondasz a jólétnek, elmész egy anyaotthonba, szerzel munkát, majd ha anyagilag rendbe tetted magad, akkor elmész albérletbe. Egy év alatt megvan.
2017. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát az szívás. Nem kicsi.

Az esküvő és a terhességed előtt egyáltalán nem voltak ilyen diktátoros megnyilvánulásai?

A cég az mikori ,,szerzemény"?

Mert ugye azt tudod, hogy válás esetén minden közös vagyonnak számít, ami a házasságotok ideje alatt jött a kasszába? Mindennek a fele megillet téged! ;)

Amúgy rokon, jóbarát, valaki nincs, aki kimentene ennek az ősembernek a kezei közül?

2017. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
A szüleidhez vagy más rokonodhoz nem tudtok visszamenni? Hol éltél házasság előtt? Ha nem, akkor az tényleg kutyaszorító, mert a szóbeli bántalmazás is bántalmazás. Az anya-gyerek befogadóhelyek meg csak ideiglenes megoldást nyújtanak. Barát nyakára pedig nem mehettek hosszabb távra.
2017. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Vannak szüleim de nem szeretnek oda menni! Házasok hivatalosan nem rég vagyunk. És mindig mikor ki bőrükön azt mondja hogy Ő csak viccelt és bosszant. De nekem rosszul esik! Amúgy pénzt is annyit költők amennyit akarok de a pénz nem minden...
2017. aug. 14. 14:32
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Ja, akkor ezért lettem lenullázva, mert amit írtam, az áldozattal és lemondással jár.
2017. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nos, visszamész anyudékhoz.


Vagy nem, de akkor a gyerekeddel is kibxol egy életre, ráadásul azt látja, hogy apa simán belerúghat anyába, mert olyan mulya, hogy hagyja neki.

2017. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó bocsi ! Véletlenül nyomhat tam félre nem szoktam senkit lenullázni igazad van.
2017. aug. 14. 14:42
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondja hogy Ő csak viccelt és bosszant"

Akkor első lépésben megbeszélés:

el kell mondanod, hogy megalázónak érzed a "vicceit" és úgy érzed, ezt így nem bírod tovább. Hogy legyen?


- ha megérti megpróbál változni, akkor jó, ha nem akkor anyukádhoz kell sajnos menni, hiába "nem szeretnél".

2017. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Ez, amit leírsz, a jéghegy csúcsa.

Már a gyereket nem kellett volna neki megszülni!

Azt hitted jobb lesz.

De rosszabb lett.

Ugye bőven voltak jelek a gyerek születése előtt is. És nem most fordult ki hirtelen önmagából?

2017. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez a "vicceltem" a suttyó parasztok mentsvára, hogy büntetlénül lehessenek bunkók. Egyébként keress munkát a gyereket beadod bölcsibe és elválsz, ennyi. Persze ehhez le kell mondani a kényelmes életről.
2017. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!