Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azt hiszem pszichopatával van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem pszichopatával van dolgom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy srácot és megszakítottam vele minden kapcsolatot, de ezután jött csak a feketeleves. Ő nőnek adta ki magát, kamuprofilról (amit évek óta használ heti szinten!!!) behálózta az apukámat és azzal fenyeget, hogy az egész vele folytatott beszélgetést lementi és átküldi anyukámnak, ha nem elégítem ki orálisan. Sajnos apukám olyanokat írt, hogy már nem szereti anyut, válófélben vannak, hát sajnos őt is bepalizta mint engem. Nekem azt mondta, hogy nagyon jól néz ki, hát nem. Ha anyukám meglátja a lementett beszélgetést, lehet tényleg el fognak válni, de én azt nem akarom.

2017. aug. 29. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne csinálj semmit sem, ez a szüleid dolga. Ha ez igaz, akkor apukád jó nagy hülyeséget csinált, az ő dolga is ezt megoldani. Ebből te maradj ki.
2017. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Micsoda másztörmájndok vannak már neten.


Amúgy megmondjam mit tegyél? Menj anyádhoz és add neki elő, apáddal együtt, hogy van egy sértődött fiú aki hazugságokat terjeszt apádról, úgy előadva, mintha apád mondta volna.

2017. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd a rendőrségen a zsarolást!
2017. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Így van, maximum jelentsd fel zaklatásért és zsarolásért. A többi nem a te dolgod.
2017. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Wazze, ennyi időt meg energiát beleölni egy szimpla szopatásba, kajak bolond.

Rosszlányokról max. egy 20esért lepippant egy nagyon fullos buksza.

2017. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Apadnak kell rendezni a dolgot anyáddal, nem neked. Szopja le egy marsi ufo. Küld el a pitsaba.
2017. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babybogyó!! Egy a baj apuci félre fog dugni egy valós nővel is. Volt egy lány házas, de 0-24 nekem ìrkált,egy fp csoportba ismertem meg. Megalázó volt, hogy még megáll esténként a férjének addig hanyagol előtte elköszön aztàn "nem tud aludni" és nekem ìrkált.Elzavartam most egy másik tagra màszik a csoportból. Szóval szüleid hàzasságát kéne rendbe hozni, most ha te leveszed 2decivel a srácot akkor se hagy békén tovább zsarol majd...
2017. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!