Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy ez ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez ennyire megvisel?

Figyelt kérdés

1,5 éve hagytam ott a gyermekem apját.

Azóta szinte nem is kommunikálunk egymással. Amit kommunikálunk azt is sms-ben.

4éves a gyerekünk és a gyermek dolgait sem tudjuk megbeszélni egymással.

A magánélete nem érdekel. Otthagytam őt, lehet neki új élete de az nagyon rosszul esik, hogy ennyire semmibe néz, hogy még a gyerek dolgait sem tudjuk megbeszélni.

Normális ez, hogy még ennyi idő után is így érzek?


2017. szept. 11. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az az ő szegénységi bizonyítványa, hogy a gyerek érdekében sem tud kommunikálni veled.
2017. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet veled van a gond, erre nem gondoltál még?
2017. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De gondoltam.

Csak mikor kommunikálni próbálok és már a köszönésemet sem fogadja, akkor ott kiben van a hiba?

2017. szept. 11. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Az se mindegy h milyen arccal állsz elé, v hangnemben.


Nem védeni akarom, csak na, nem szabad 1 ember elmondása alapján véleményt formálni, hogy csak elcsepegtetett infókat tudunk.

2017. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem kár erőltetni ezt a "maradjunk barátok" és/vagy "kommunikáljunk a gyerek dolgairól" dolgot.

Elváltatok. Ettől a ponttól kezdve nincs közötök egymáshoz..

2017. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez így igaz.

Voltak nagyobb veszekedéseink. Küldtük el egymást is és a szüleinket is melegebb éghajlatra.

A bírósági tárgyaláson is voltak szidva egymás felmenői is.

Nem engedtem neki bizonyos dolgokban és szerintem ez is fáj neki.

és tényleg nem a magánéletére vagyok kíváncsi és nem azt akarom megtudni, hogy éppenséggel kivel van csak annyit, hogy a gyerekével/gyerekünkkel kapcsolatos problémákat meg tudjuk beszélni.

Például azt sem tudjuk megbeszélni, hogy mikor viheti el a szabad láthatásakor. A szünetek felét is csak sms-ben.

Nem akarok vele már veszekedni hisz fölösleges.

Mindkettőknek megvan a saját élete de a közös gyerek összeköt legalább őmiatta kellene beszélgetni. Vagy rosszul gondolom és hagyjam rá, hogy csak sms-ben kommunikálunk?

2017. szept. 11. 10:15
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok a barátja maradni.

De mégis a közös gyerek dolgait meg kellene beszélni.

De lehet rosszul gondolkodom és ráhagyni mindent.

A láthatásokat betartani a többi meg nem tartozik rám...

2017. szept. 11. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

"1,5 éve hagytam ott a gyermekem apját. "

...

"Csak mikor kommunikálni próbálok és már a köszönésemet sem fogadja, akkor ott kiben van a hiba?"


Most azt várod hogy természetesen benne, ó mekkora bunkó!?


A gyerek dolgai alatt mit értesz?

Találkozik vele, vannak láthatások?

Ha ezek megvannak, ezidő alatt ő gondoskodik róla, játszik vele stb. akkor mit kell még csevegni?

Persze, ahol megmaradt a jó viszony, ott mennek ezek a dolgok, ki megy szülőire, ki fizesse be a csoportpénzt stb.

2017. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is igy van, 3(!!) éve. Semmivel sem lett jobb. Iszonyú a sértettségérzése a mai napig (szerintem a párodban is), hogy ott mertem hagyni (!), miután folyton megcsalt. Bár már házas volt, a bíróságon előadta, hogy megpróbálta helyrehozni a kapcsolatunkat, és ő aztán mindent megtett (fél éves házasként :-D ). Vicc kategória. Én már tudomásul vettem, mindent a bíróság dönt el majd, mert képtelen kommunikálni (szerencsére nem vagyok ezzel egyedül mert senki ismerőse, volt családja se tudott).

Hagyd rá, nem is erőltesd.

2017. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!