Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan gyerekes nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyerekes nő, aki válást kezdeményezett, elvált és megbánta?

Figyelt kérdés
Nem verekedő vagy agresszív, piáló férjtől, hanem egy normális, gyerekeit szerető, mások szemében példás családapától... És miért a megbánás? Mikortól?
2017. szept. 12. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz akkor elválni?
2017. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Megcsalt és azt mondta szeret, velem akar családot és gyerekeket, de szeretne más nőkkel szexelni néha, de "első a család és érzelmileg és anyagilag hozzánk lenne hűséges mindig a kis mellékes mellett".


Ő minimálbérre van bejelentve, de keres havi 300 ezret a valóságban, abból küld havi 50 ezret mindig. Azt mondja 50 ezer elég arra, hogy az egy gyerek ellátásának a felét fedezze egy hónapban. Én tényleg szinte minimálbért keresek és elég nehéz lett az élet emiatt

2017. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem bántam meg, és még nem találkoztam olyannal aki megbánta. Az ember lánya kisgyerek mellett nem viccből válik el, hanem komoly okkal.
2017. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2017. szept. 13. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg.

Ha példás család apa lett volna,ha nem csal meg, sosem váltam volna el.

A szcientológiaról semmit nem tudok, hogy a kérdésedre válaszoljak.

2017. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen. Élhetetlenné teszi a másik életét. Szcientológia, Jehova tanúja, ezek nálam eleve kizáró dolgok.
2017. szept. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:-) Ő lett szcientológus, nem én :-) És az általa megjelölt ok, hogy én nem lettem az.

/f47

2017. szept. 14. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
az asszonyt előbb elvesztetted minthogy szci lett. hogy miért azt max ő tudja, mert te láthatóan nem. mivel megszűnt a közös életetek (gyerek nem számít), ezért el fog tőled válni. Függetlenül az elmebajától ebben igaza van
2017. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, értettem hogy ő lett az, csak írtam, hogy ezek nálam váló okok lennének. Tehát neked kellene elválnod tőle. És most mi a kérdés? Azt várod, hogy megbánja, miután elvált? Ha ő megtalált valamit abban a szektában, te nem fogsz tudni tenni semmit, és a ti kapcsolatotok nem ad neki semmit. Sajnos ez van. Neki erre van szüksége, kicsi az esélye, hogy megbánja.
2017. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!