Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válofélben vagyunk és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válofélben vagyunk és ki vagyok készülve meddig tart ez hogy volt nálatok?

Figyelt kérdés
Férjemmel régóta elmergesedett a viszony, gyerekért küzdöttünk és nem jött össze, valószínűleg ez is kozrejatszott. Régóta nem izgat fel szexuálisan, illetve szerelmes se vagyok belé, ő pedig egy ideje nem bokol és egymásnak se kedveskedünk az utóbbi időben. Szóval minden értelemben kiégett a kapcsolat, mégis most, hogy a bíróságra megyünk olyan hihetetlen az egész és csak sírok és nem tudom elkepzelni milyen életünk lesz ezután. Van már egy gyerekünk, és miatta is mardos a dolog, hogy csonka családban fog felnoni. A szüleim, ő szülei tulajdonképpen jóban vagyunk, nem maradok egyedül a gondjaimmal, mégis félek attól a pillanattól, hogy soha nem jön már haza és nem alszunk együtt, pedig egy ideje külön is alszunk. Meddig tart ez, mikor tudja elengedni ezt az egészet az ember?
2017. szept. 18. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem menthető?
2017. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Évek óta megy ez a sz.arakodas, én úgy láttam mindig is, hogy ő nem akar változni és nem partner abban, hogy jobb legyen minden. Persze ő biztosan mást mond. Soha nem tudtunk zöld ágra vergodni semmiben, úgyhogy úgy gondolom nem menthető.
2017. szept. 18. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy célszerűbb lett volna először szétköltözni, és megszokni mindkettőtöknek azt,hogy külön éltek. Ha vége a házasságnak, külön éltek,lehiggadva megbeszélitek az ledöntendő kérdéseket, már könnyebben fog menni az,hogy papíron is felbontsák a házasságot.
2017. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megbeszeltunk minden gyakorlati dolgot, elvileg. Én próbálok higgadtan tárgyalni, de ő még mindig flegma és sértődött hangnemben beszél.
2017. szept. 18. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:

ha elveszítesz valakit akihez kötődsz, akkor gyász következik. gyászold meg őt! :)

így lesz gyorsabb a folyamat. nézz utána hogyan működik!

2017. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ott tartok ,hogy minden reggel az jut eszembe, hogy ez az egész csak egy rossz álom volt. Ez melyik stádium, tagadás? Akkor még jó messze vagyok a végétől.
2017. szept. 18. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
az intimitás megszűnése nagy törés. amíg nálad lakik az is teljesen más mint az elválás. egy párterápiát lehet hogy tényleg megérne... ha flegma, akkor csak takar és neki is fáj valszeg.
2017. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még messze vagy a gyógyulástól.Én most 1 év után érzem azt, hogy jobb.
2017. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!