Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beadtam válókeresetet, fellebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beadtam válókeresetet, fellebbezett a férjem. Hogyan kell erre reagálni?

Figyelt kérdés
Holnap elmegyek a bíróságra, ma kaptameg a levelet, így ma már nem tudok, de az agyam csak ekörül forog, nem hagyhatom hogy elvegye a babámat, képtelen lenne felnevelni, csak az egója hiteti el vele hogy alkalmas lenne rá.

2017. szept. 27. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan ép vagy, van hova menned, és drog nélkül élsz? Ha ezek teljesülnek, akkor lényegében elméleti esélye van csak annak, hogy a férjed kapja a gyereket.
2017. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Természetesen ép vagyok, van fedél a fejünk felett és semmi káros szenvedély. Ha nem így lenne én magam ruháznám át megfelelő személyre a gondviselést. A gyerekemnek a legjobbat akarom.

Köszönöm a bíztatást, de akkor is nagyon félek, tudom hogy szó szerint bármire képes... Nem véletlen fogok elválni.

2017. szept. 27. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

"nem hagyhatom hogy elvegye a babámat"

Azért van hiba az ön készülékében is....

2017. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a válókeresetet adtad be, akkor MIT fellebbezett a férjed? Mert a válókeresetet nem lehet, csak egy bírósági döntést.


A másik meg, hogy mit akar jelenteni az, hogy "elvegye a babádat"? Mekkora az a baba, miért venné el? Miböl gondolod, hogy képtelen enne felnevelni?



A bíróság meg nem hasraütésre dönt a gyerekelhelyezésben, hanem egy csomó dolgot megvizsgál és a gyereknek megfelelö megoldást foglalja határozatba.


HA eddig te foglalkoztál a gyerekkel, el tudod tartani, van lakáslehetöséged, akkor valószínütlen, hogy másnál helyezik el.

2017. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi rossz van ebben?
2017. szept. 27. 13:16
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy éves. Az elveszi a gyereket azt jelenti hogy eléri a kizárólagos felügyeletet.

Azért nem tartom erre alkalmasnak, mert alkohol problémái vannak, amiket magának sem ismer be, agresszív, hirtelen természetű, stb. Nem ragozom. Ráadásul nem is ismeri a gyereket, eddig se nagyon foglalkozott vele, nem tudom mi változna.

2017. szept. 27. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben ekkora gyereket gyakorlatilag kizárt, hogy elvegyenek töled.

Kizárólagos gyerekfelügyeletet meg csak nagyon ritkán ítélnek meg, ahhoz igencsak komoly problémáknak kellene lennie.

Viszont ha tényleg alkoholista, akkor ezt te feltétlen említsd meg, mert akkor a láthatásnál a bíróság kikötheti, hogy csak felügyelet mellett találkozhat a gyerekkel, nem viheti el magával.

2017. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elvenni tőled a gyereket.

Annyi, hogy ha folyton fellebbez és nem tudtok ketten megegyezni, akkor a 3. tárgyalásra már 2-2 tanút vinnetek kell.


21/L

2017. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvan ellenkeresetet nyújtott be. Semmi esélye, nyugalom! Ragaszkodj hozza, h harom eves koráig ne vihesse el, addig csak latogathassa. Es hogy a kizárólagos felügyeleti jog a tied legyen örökre.
2017. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Úgy van, ahogy a 9-es hozzászóló írta.Megerősítem.
2017. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!